iMagazine

Apple obecnie podpisuje iOS 6.1.3 dla iPada 2!

16/01/2018, 13:20 · · · 20

Wiele osób narzeka na fakt, że Apple nie podpisuje starszych wersji iOS-a, przez co nie można w razie czego wrócić do nich, jeśli ktoś nie chce mieć najnowszej wersji. Miło mi zatem poinformować właścicieli iPada 2, że obecnie możecie wrócić do iOS 6.1.3.

Miłego downgrade’owania!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Marcin napisał(a):

Wszystko fajnie, tylko nie ma jak zalogować się na swoje konto w iCloud. Nie daje możliwości wpisania kodu weryfikacyjnego.

Julian napisał(a):

Kod weryfikacyjny dokleja się do hasła iCloud.

https://mojmac.pl/2017/06/03/co-zrobic-ze-starym-ipadem/#appleid

Marcin napisał(a):

Dzieki Ci dobry człowieku. 😀

Jan napisał(a):

Super, dzieki za info. Korzystam z iPada 2 z systeme IOS6 i myslalem nad zamiana na nowsza najszybsza dla tego modelu 8.3 ale zastanawialem sie jak to jest z ta szybkoscia i nie robilem tego obawiajac sie o brak powrotu do ios6. Cyz warto w takim razie robic update do IOS8? PZDR

Wojtek Pietrusiewicz napisał(a):

Możesz zrobić do 9.3.5 chyba. iOS 8 nie jest podpisywane.

Adam napisał(a):

Można i 8, najpierw restore do 6.1.3, potem przez OTA leci do 8. Dziś tak zrobiłem na dwóch iPadach 2.

Marcin napisał(a):

I jak na tym 8 chodzi?

Mateusz napisał(a):

Proszę o wskazówkę jak należy to przeprowadzić

Adam napisał(a):

Drodzy, 6.1.3 tak jak napisał Pomocnik niżej. Następnie wchodzisz w Ustawienia/Ogólne/Uaktualnienia i tu lecisz już do 8 :)

Marcin napisał(a):

Jest jakiś problem z odtworzeniem (… nie można odtworzyć bo oprogramowanie nie jest zgodne). A na 100% mam pobraną dobrą wersję.

dalogrus napisał(a):

Mam, ten sam problem, niby wszystko się dzieje, a na koniec błąd. Czy aby na pewno podpisują?

dalogrus napisał(a):

Poszło za drugim razem, ale obraz systemu pociagnąłem z tej lokalizacji, choć nie wiem czy ma to jakikolwiek znaczenie? http://iosindex.com/ipad/2g-wifi/6.1.3-10B329

Artur napisał(a):

czy będzię to działać z Ipad mini ?

Wojtek napisał(a):

bardzo dobre pytanie, na najwyżej wersji ios na ipad mini 1g przeglądarka pracuje tragicznie, ciągle odświeżają się strony

D2D2 napisał(a):

Pisze jak byk… iPad 2!

JacekZG napisał(a):

Błąd nr 6. Po raz trzeci. Co jest nie tak?

Pomocnik napisał(a):

Aby pozbyć się błędu (6) można wprowadzić iPada w tryb DFU i zrobić restore (przycisk home + power trzymamy przez reset aż do pojawienia się ‚jabłka’, wtedy puszczamy power a home trzymamy ciągle przez ok. 10 sek. Wtedy podłączamy do iTunes i wybieramy ipsw z findera – klawiatura ALT + Restore).
źródełko: https://myapple.pl/posts/15950-ios-6-1-3-dla-ipada-2-podpisywany-przez-apple

daniel napisał(a):

Dobrze ze w komputerach nie jest tak źle jak z iOS i w makach można wybierać jaki się chce przeinstalować system i nie zmusza Apple tylko do tego co zaktualiowalismy/najnowszego.

jack napisał(a):

Na iPhone 4s tez działa płynnie, ale mało aplikacji na ten soft, wszystko potrzebuje minimum 7.

jack napisał(a):

Super informacja, a dla iPad3 kiedy?
Czyż to nie jest spowodowane późniejszym „odblokowaniem” nowej funkcji oszczędzania energii vs ograniczanie taktowania cpu?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ