iMagazine

Dzień beta 6 – iOS 11.2.5 i tvOS 11.2.5

17/01/2018, 20:02 · · · 1

Apple opublikowało dziś dwie bety systemów dla iPhone’a i iPada oraz Apple TV.

Szósta beta iOS 11.2.5 pojawiła się sześć dni po ostatniej wersji testowej. Udostępniona została zarówno dla deweloperów jak i osób biorących udział w publicznej becie. (Nie)stety oprócz poprawek i usprawnień iOS 11.2.5 nie wnosi żadnych znacznych zmian. Może prócz wstępnej obsługi AirPlay 2. Nadal czekamy na synchronizację iMessage przez iCloud, ale jest bardzo wątpliwe, by funkcja ta pojawiła się w publicznej wersji 11.2.5. Najwcześniej pojawi się zapewne w iOS 11.3. Ponadto chodzą plotki, że iOS 11.2.5 wyjdzie razem z najnowszym produktem Apple – inteligentnym głośnikiem HomePod.

Oprócz iOS Apple opublikowało dzisiaj też szóstą betę tvOS 11.2.5. Podobnie jak w przypadku systemu na iPady i iPhone’y, również system na przystawkę do TV firmy z Cupertino w tej wersji skupia się przede wszystkim na poprawkach błędów i ogólnych usprawnieniach w działaniu.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Kinimod napisał(a):

Coś kiedyś wspominali o dodaniu narzędzia za pomocą którego można będzie sprawdzić stan baterii. Kiedy to ma się niby pojawić??

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK