iMagazine

Aktualizacje od Apple – macOS 10.13.3, iOS 11.2.5, tvOS 11.2.5 oraz watchOS 4.2.2

23/01/2018, 19:50 · · · 3

Apple właśnie opublikowało dla wszystkich aktualizację swoich systemów.

macOS 10.13.3

Uaktualnienie macOS High Sierra 10.13.3 poprawia bezpieczeństwo i stabilność Maca – i jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

To uaktualnienie:

  • Rozwiązuje problem, który mógł powodować tymczasowe wyświetlanie rozmów w Wiadomościach w nieprawidłowej kolejności

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o tym uaktualnieniu, zobacz: support.apple.com/pl-pl/HT208375

Aby uzyskać szczegółowe informacje o zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami, zobacz: support.apple.com/pl-pl/HT201222

Aktualizację możecie pobrać z poziomu Mac App Store.

iOS 11.2.5

Uaktualnienie iOS 11.2.5 zawiera obsługę HomePoda i wprowadza funkcję odczytywania aktualności przez Siri (dot. tylko Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii). To uaktualnienie zawiera również poprawki błędów i udoskonalenia.

Informacje na temat zawartości uaktualnień oprogramowania Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: support.apple.com/pl-pl/HT201222

tvOS 11.2.5 i watchOS 4.2.2

Te systemy doczekały się „tylko” poprawek błędów i udoskonaleń.


Oczywiście pamiętajcie, żeby przed przystąpieniem do wykonania aktualizacji systemu (szczególnie jeśli chodzi o macOS) wykonać kopię zapasową.

3

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Andrzejusiak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
usiak
Gość

W porównaniu do poprzednich edycji systemów coraz rzadziej odczuwam potrzebę i powody do szybkiej aktualizacji urządzeń. Aż ciężko powiedzieć co się konkretnie wydarzyło przez ostatnie kilka numerków np w ios11

Andrzej
Gość
Andrzej

Zerknij w informacje na temat łat zabezpieczeń, a być może dojdziesz do wniosku, że jak najbardziej są powody akurat w przypadku tych ostatnich aktualizacji.

usiak
Gość

Ok, ale chyba nie złapałeś co mam na myśli. Naprawianie problemów, które to Apple samo po części sobie stworzyło to nie jest dla mnie żadna aktulizacja. Największym ficzerem od dłuższego czasu bywa „iPhone znowu przyspieszył i działa tak jak w poprzeniej wersji”.
Druga sprawa, połowa nowości o ile nie mieszkasz w Stanach i nie masz iPhona X – też nie dotyczy większości użytkowników. No ja pamietam w poprzednich systemach znacznie więcej prawdziwych nowości, a nie samych łat.