iMagazine

Godzina z HomePodem

25/01/2018, 15:05 · · · 5

Madeline Buxton, na łamach Refinery92, miała okazję spędzić godzinę nowym HomePodem i spisała swoje wrażenia…

Fortunately, HomePod also delivers where it counts: The sound. When I listened to the speaker next to Google Home Max, the latest Amazon Echo, and Sonos One, the vocals were consistently crisper and clearer on HomePod. The pluck of guitar strings pops, and bass notes have the robust thump-thump you want from them.

Nie miałem wątpliwości, że tak właśnie będzie. Jestem ciekawy opinii audiofilii, szczególnie w porównaniu do znacznie droższych rozwiązań, które zazwyczaj proponują. Nie zmienia to fakt, że do poważniejszych recenzji trzeba będzie poczekać aż będzie można dwie sztuki parować w stereo.

To start, HomePod looks good — really good. Both the black and white versions are sleek and, thankfully, at 6.8 inches high, surprisingly smaller in person than they appear in photos.

Apple’owi też nie udało się przekazać ani rzeczywistych rozmiarów, ani tego jak dobrze on wygląda, na swoich zdjęciach. Nic dziwnego – krytykowałem ich za to przed paroma godzinami.

(…) although everyone in your apartment will be able to use the speaker, only the person who sets up HomePod on their iCloud account will be able to send texts, set up reminders, and get calendar notifications via voice commands.

Ciekawy jestem czy rozwiążą ten problem w przyszłości, bo to spore ograniczenie dla rodzin wyposażonych w iUrządzenia. O ile jestem w stanie to zrozumieć w przypadku iPada, to HomePod powinien wspierać wielu użytkowników „na dzień dobry”.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Łukasz Stanek napisał(a):

W kwestii iPada nie zgodzę się :) Możliwość tworzenia użytkowników powinna być od dawna. Szczególnie w momencie kiedy TouchID jest od dawna.

sharleyP napisał(a):

Porównywanie HomePoda za 349 dolarów do Sonosa One za 199 czy Echo za 100 kompletnie nie ma sensu.

Slixu napisał(a):

Zgodzę się w 100%. Głośnik powinien być porównywalny do innych z tej półki, jego atutem powinien być lepszy dźwięk od innych za 349$, a dodatkowym plusem jego funkcje SMART.

Tomdoe napisał(a):

Wojtek moze byś przetłumaczył ten tekst ktory jest po angielsku, nie kazdy zna ten język na tyle aby czytać ze zrozumieniem, w koncu to jest Polski portal dla Polskich użytkowników

Jarek napisał(a):

Niedługo będzie wiecej testów HomePoda pojawił się w Polsce https://www.x-kom.pl/p/406013-glosnik-przenosny-apple-homepod-black.html za 1699 zł

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK