iMagazine

Sandisk

Apple Music dla studentów za 9,99 PLN

13/02/2018, 08:58 · · · 8

Apple Music stało się jeszcze tańsze. Wreszcie także studenci z Polski mogą korzystać ze zniżki. Zapłacą połowę kwoty, czyli 9,99 zł miesięcznie.

Za mniej niż 10 zł studenci otrzymują dostęp do milionów utworów, produkcji wideo od Apple, stacji radiowych i wszystkiego co oferuje Apple Music.

To doskonała oferta. Oczywiście aby z niej skorzystać należy przejść przez proces weryfikacyjny przy wykorzystaniu serwisu UNiDAYs. Konto przejdzie automatycznie w normalna subskrypcje po zakończeniu studiów lub po 48 miesiącach korzystania z obniżonej opłaty.

Podobną ofertę promocyjną ma również Spotify. Wybór jednego z serwisów streamingowych to kwestia względna, zależna od własnych przyzwyczajeń i preferencji. Sam jestem zadowolonym użytkownikiem Apple Music od początku jego funkcjonowania. Jednak tylko ze względu na ścisłą integracje z ekosystemem Apple.

8

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
sportpozNorbert Cała (@norbertcala)Sebastian Bagiński (@therealbgn)rybak17Łukasz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Dosyć ciekawe są ostatnie dwa zdania. Podsumowując nie liczy się bibliotek muzyczna, zasoby oferowanych utworów, intuicyjność menu, rozbudowane i indywidualnie dostosowane playlisty, nade wszystko oferowana jakość muzyki, nie? Ważne aby zawsze było widoczne logo nadgryzionego jabłka? To działa bardziej kojąco na zszargane codzienną charowką nerwy, aniżeli możliwość delektowania się swoim ulubionym utworem, (ktorego i tak w apple music nie znajdziecie). Fajnie.

Norbert Cała (@norbertcala)
Gość

Większość bibliotek się pokrywa, jest niezmiernie mało exclusive treści

rybak17
Gość
rybak17

Ja nie jestem zadowolonym użytkownikiem Apple Music od początku jego funkcjonowania.Podchodziłem do niego 2x korzystając z darmowego 3 miesięcznego okresu próbnego.

Sebastian Bagiński (@therealbgn)
Gość

Pytanie do ludzi, którzy korzystają z Apple Music:

Ostatni raz korzystałem z tego 2 lata temu więc pewnie sporo się zmieniło – czy obecnie można mieć porządek, gdy ma się utwory swoje (ALAC) + Apple Music? Czy można te z Apple Music dodać do biblioteki i są wtedy odpowiednio oznaczone?

Można ustawić wyższą jakość dźwięku? (tak jak w Spotify można ustawić ‚extreme’)

Norbert Cała (@norbertcala)
Gość

co to znaczy mieć porządek
tak można utwory z Apple Music dodawać do biblioteki
nie można ustawić jakości dźwięku

Sebastian Bagiński (@therealbgn)
Gość

Porządek tzn w iTunes na MakuPC + Music na iOS mam jasny podział na to co ‚dodałem’ z chmury a na to co mam własne (zsynchronizowane).

Jeśli nie można ustawić jakości czy oznacza to, że z automatu leci w najlepszej możliwej?

Norbert Cała (@norbertcala)
Gość

Tak zawsze w możliwie najlepszej

sportpoz
Gość

Ja z Apple Music korzystam od prawie 2 lat. Dziś nie wyobrażam sobie już z niego nie korzystać.