iMagazine

Prawdopodobnie już w marcu zobaczymy nowe iPady

22/02/2018, 10:01 · · · 3

Wszystko wskazuje na to, że nowego iPada, a może nawet nowe iPady zobaczymy jeszcze w marcu. Według ostatnich przecieków Apple jest w trakcie uzyskiwania certyfikacji na nowe urządzenia. Pozostaje pytanie co to będą za sprzęty i jak zostaną pokazane.

Apple znane jest z wyczucia czasu, często podcinającego skrzydła konkurencji. Dlatego też nie zdziwiłbym się gdyby w następnym miesiącu miała odbyć się konferencja prasowa. Skromna, ale jednak konferencja, na której pojawiłoby się kilka nowości produktowych. Liczę na to w sumie ponieważ iPady zasługują na szerszą komunikację, niż tylko szybkie zaktualizowanie strony internetowej. Okazja do zrobienia trochę szumu właśnie się nadarza ponieważ lada moment rozpocznie się MWC – Mobile World Congress. Targi w Barcelonie to największa mobilna impreza na świecie na której zaprezentowane zostaną nowe smartfony od czołowych producentów. Pewny jest Samsung Galaxy S9, nowości od Xiaomi i Sony.

Co Apple miałoby pokazać? Przede wszystkim nowego taniego iPada. Który wedle zapowiedzi miałby być tańszy niż obecny model, na starcie miałby kosztować nawet poniżej 300 dolarów. Poza tym mógłby już zostać odświeżone modele Pro, które zyskałyby wsparcie dla Face ID, nie ma jednak żadnych potwierdzonych informacji na ten temat. Raczej wśród pobożnych życzeń jest pojawienie się iPhone’a SE 2. Model SE miał swoją premierę właśnie w marcu. Do tego dochodzą jeszcze komputery oraz informacje na temat usługi telewizyjnej.

W rzeczywistości Apple może jednak na razie nic nie pokazywać i wstrzymać się z premierami, aż do WWDC na początku czerwca. Premiery mogą też się odbyć bez jakiejkolwiek konferencji i pojawić się po prostu w sprzedaży. Pozostaje czekać. MWC lada dzień.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Ged napisał(a):

Artykuł kompletnie pozbawiony jakichkolwiek informacji… takie sobie pitu, pitu i gdybanie. Straciłem 3 minuty.

Kinimod napisał(a):

Miałem kolegę w podstawówce, który twierdził że ma bardzo mądrego psa. Nalewa mu do miski mleko i mówi pij albo nie. A on … pije albo nie.

Mariusz napisał(a):

Żeby tylko nie miały wystającego aparatu i najlepiej w obudowie z air 2 to na starcie złe nie będzie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK