iMagazine

Droga do IEM Katowice 2018

03/03/2018, 08:16 · · · 0

Pobudka o 5:00 rano, żeby zdążyć na autobus. Niezwykły autobus. Autobus Intela. Granatowy. Komfortowy. Pełny ludzi, którzy chcą jednego – obejrzeć potyczki graczy na IEM Katowice 2018.

CS:GO, PUBG, SC2

W ten (i poprzedni) weekend najlepsi z najlepszych walczyli o zwycięstwo w kilku kategoriach – Starcraft 2, Counter-Strike: Global Offensive i PlayerUnknown’s Battlegrounds. Moje zainteresowanie tą pierwszą grą zanikło kilka lat temu, drugą narodziło się kilka tygodni temu, a z trzecią mam przerywany romans od przeszło pół roku. Nie jestem wyjątkiem – sam Intel Extreme Masters ogląda kilka milionów widzów, a pula pieniężna w tym roku wynosi blisko milion dolarów, rozdzielona pomiędzy tymi trzema grami.

Pierwszy

To będzie mój pierwszy IEM w Katowicach – w Spodku – i nie mogę się doczekać tego rzekomego szaleństwa na trybunach, porównywanego do koncertów czy meczów piłkarskich. Mój ulubiony Cloud9 niestety nie dostał się do ostatniej grupy – odpadli wczoraj – więc pozostało mi kibicowanie Faze. Szkoda, bo miałem nadzieję zobaczyć ich walkę na żywo. Wręcz czekałem na to. Naszych lokalnych bohaterów z Virtus.pro również zabrakło – liczę na to, że jeszcze wrócą do świetności.

Do zobaczenia!


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK