iMagazine

Dzień beta 4 – iOS 11.3, tvOS 11.3, macOS 10.13.4

05/03/2018, 20:40 · · · 3

W tym tygodniu Apple nareszcie opublikowało kolejne bety systemów.

Choć w wersjach tych skupiono się głównie na poprawkach błędów i optymalizacji działania, możemy znaleźć kilka ciekawych zmian. Przynajmniej jeśli chodzi o iOS.

Jak pewnie pamiętacie, w iOS 11.3 aplikacja iBooks zmieniła swoją nazwę na Books lub Książki w języku polskim. W czwartej becie wraca stara nazwa – iBooks.

Kolejna zmiana dotyczy aplikacji TV. W jej kodzie znaleziono tłumaczenie na język brazylijski. Aplikacja TV nie działała do tej pory w Brazylii, dlatego spekuluje się, że znalezisko może wskazać na rychłe wprowadzenie tej usługi do tego kraju.

3

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
macpretoriansPaweł Nyczajs Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s
Gość
s

co to jest „język brazylijski” :D

Paweł Nyczaj
Gość

Zapewne chodzi o portugalski w wersji brazylijskiej. Są pewne różnice gramatyczne w stosunku do portugalskiego w Portugalii. Reguluje to Traktat Gramatyczny podpisany między Portugalią i Brazylią

macpretorians
Gość

Wydaje się, że nie chodzi tu o spór brazylijski czy brazylijski portugalski, ale bardziej o to, że Brazylia to jednak duży rynek, którego nie może lekceważyć nawet Apple ;)