iMagazine

Dzień beta 4 – iOS 11.3, tvOS 11.3, macOS 10.13.4

05/03/2018, 20:40 · · · 3

W tym tygodniu Apple nareszcie opublikowało kolejne bety systemów.

Choć w wersjach tych skupiono się głównie na poprawkach błędów i optymalizacji działania, możemy znaleźć kilka ciekawych zmian. Przynajmniej jeśli chodzi o iOS.

Jak pewnie pamiętacie, w iOS 11.3 aplikacja iBooks zmieniła swoją nazwę na Books lub Książki w języku polskim. W czwartej becie wraca stara nazwa – iBooks.

Kolejna zmiana dotyczy aplikacji TV. W jej kodzie znaleziono tłumaczenie na język brazylijski. Aplikacja TV nie działała do tej pory w Brazylii, dlatego spekuluje się, że znalezisko może wskazać na rychłe wprowadzenie tej usługi do tego kraju.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

s napisał(a):

co to jest „język brazylijski” :D

Paweł Nyczaj napisał(a):

Zapewne chodzi o portugalski w wersji brazylijskiej. Są pewne różnice gramatyczne w stosunku do portugalskiego w Portugalii. Reguluje to Traktat Gramatyczny podpisany między Portugalią i Brazylią

macpretorians napisał(a):

Wydaje się, że nie chodzi tu o spór brazylijski czy brazylijski portugalski, ale bardziej o to, że Brazylia to jednak duży rynek, którego nie może lekceważyć nawet Apple ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK