Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Apple WWDC18 startuje 4 czerwca w San Jose!

Apple WWDC18 startuje 4 czerwca w San Jose!

Norbert Cała
norbertcala
7
Dodane: 6 lat temu

Tak jak już plotkowaliśmy, potwierdziła się data konferencji Apple Worldwide Developers Conference  – Apple WWDC18 startuje oficjalnie 4 czerwca w San Jose McEnery Convention Center.

Konferencja skierowana głównie do programistów, będzie trwała do 8 czerwca, ale główne Keynote odbędzie się w dniu rozpoczęcia. Bilety na to wydarzenie można próbować kupić1 na specjalnej stronie Apple. Rejestracja trwa do 22 marca, a cena dla szczęśliwców to 5599 zł (1599$).

Na konferencji zobaczymy zapewne nowe wersje systemów iOS, macOS, watchOS, tvOS, ale mówi się też o premierze nowego iPada 11″ i “taniego” iPhone’a. Co więcej? Nie wiadomo, ale jak co roku możemy się zająć wróżeniem możliwych nowości na podstawie grafiki zaproszenia. W tym roku jest bardzo intrygująca.

  1. Zarejestrować się i mieć szczęście w losowaniu.

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek.

norbertcala
Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 7

Intrygująca. Ja bym powiedział że potwierdza się to że Apple zajmie się stabilizacją systemów, a na grafice nic innego jak kodowanie, przełączniki i płyta główna. Ale to moje zdanie.

na grafice jest zapowiedź zmian w interfejsie. według mnie.

Czytam o tych mitycznych bugach wszędzie i szukam ich u siebie, szukam i nie mogę znaleźć nawet jednego. Jak to robicie, że je macie?

tez mnie to ciekawi ze ci maja bugi – ja jeszcze takowego nie uswiadczylem meczac (maszynami wirtualnymi itp) moich kilka Mac Pro MacBookow i iMac (na najnowszych High Sierra)

A tak wogole to CZEMU cisza na sprzet Early 2018?!?!?!

hehe widze kolega Adam pierwszy raz ma do czynienia z Apple ;)

Zatem to sa NASZE rzyczenia i ZADKO sa realizowane przez Apple :)