iMagazine

Exclusive: HBO GO (niezależne od dostawców TV) w Polsce ma ruszyć w poniedziałek, 26/03/2018

23/03/2018, 16:46 · · · 11

W połowie lutego informowałem, że premiera nowej wersji HBO GO, która nie wymaga posiadania umowy z dostawcą telewizji, np. kablowej lub konta u operatora komórkowego, została przełożona, prawdopodobnie na marzec…

Dzisiaj otrzymałem informację, że kolejnym planowanym terminem wprowadzenia opcji subskrybowania HBO, bez konieczności uzależnienia się od ofert kablowej/satelitarnej, będzie pod koniec marca 2018. To się (oczywiście) może zmienić.

Miło mi dzisiaj poinformować, że usługa ma ruszyć już w najbliższy poniedziałek, dnia 26 marca 2018. W ramach promocji, pierwszy miesiąc będzie darmowy, a cena za każdy kolejny będzie wynosiła 29,90 PLN. Będziemy płacić bezpośrednio do HBO, a więc nie będzie możliwość płacenia za pomocą karty podpiętej do naszego konta w App Store. Będzie to działało na podobnej zasadzie, jak Netflix na początku – zakładamy konto przez WWW, dodajemy tam naszą kartę (jeśli chcemy) i będzie ona obciążana każdego miesiąca. Zakładam, iż oznacza to również, że będziemy mogli w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji.

Nie mogę się doczekać! To będzie dla mnie idealny towarzysz dla Netflixa i Amazon Prime.

11

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


11
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Wojtek PietrusiewiczDexTomekwidzandriej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Angelika Borucka

Idealny towarzysz to u mnie Shudder, ale że za miesiąc Westworld to z radością się przytulę do abo na chwilę ♥

Sebastian Szwarc 👽 (@Behinder)
Gość

O ktos w Polsce używa Shudder

zero
Gość
zero

Jedyny plus to tak naprawdę brak umowy. W UPC tez płace 29,99 z umowa na rok. W ramach abonamentu mam dostęp do HBO GO OD i normalne kanały w TV. Powinni obniżyć cenę …

andriej
Gość
andriej

kolejny zbiór zabijaczy czasu za kasę ;)

widz
Gość
widz

coś pięknego! the wire, the sopranos… brawo!

Tomek
Gość

Czy naprawdę idealny towarzysz do Netflixa i Amazonu ? Przy tej marnej jakości obrazu i częstym pogorszeniu obrazu w trakcie oglądania HBO wygląda nędznie przy tych dwóch świetnych usługach.
Czy dobrze poinformowany autor tego artykułu jest też dobrze poinformowany w zakresie Prime Video ? Kiedy ruszają oficjalnie w naszym kraju ?

Dex
Gość
Dex

Niestety, na telewizorze nie działa :(