iMagazine

Google w końcu odświeży wygląd Gmaila

13/04/2018, 22:00 · · · 2

Usługa poczty od Googla – Gmail – otrzyma nowy interfejs i kilka dodatkowych funkcji.

Wydawałoby się, że od wprowadzenia Inbox, Google zapomniało o istnieniu jego poprzednika, Gmaila, co, w przypadku tej firmy, nie byłoby niczym nowym. Na szczęście ten drugi w końcu doczeka się aktualizacji.

Po pierwsze odświeżono interfejs i teraz będzie on zgodny z Material Design. Stylem stworzonym przez Google w 2014 i stopniowo wprowadzanym we wszystkich jego produktach.

Źródło: The Verge

Kolejne nowości1 to „smart replies”, czyli szybkie odpowiedzi, przygotowane przez Google i dołączane na podstawie treści maila. Druga funkcja, tym razem przeniesiona z Inbox to Snooze, która pozwala na przenoszenie maili poza skrzynkę odbiorczą i automatyczne przywracanie ich w określonym przez nas terminie.

Ostatnia nowość to panel boczny, w którym możliwe będzie wyświetlenie kalendarza, listy zdań lub notatek z Google Keep. Oficjalna premiera tych zmian prawdopodobnie odbędzie się w ramach Google I/O 8 maja.

  1. A przynajmniej w wersji webowej.

Krzysztof Stambuła

Gdyby wiek był levelem, miałbym lvl 30. Na co dzień jestem webdeveloperem, ale robię też questy poboczne jako gracz i geekowaty ojciec. Wielki mały fan Microsoftu.


2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Paweł Nyczajjendrek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jendrek
Gość
jendrek

Ten przycisk „compose” jest straszny…

Paweł Nyczaj
Gość
Paweł Nyczaj

Moim zdaniem lepiej przejść na Inbox i ustawić przekierowanie na stronę inbox.co po wejściu na stronę gmail.com

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK