iMagazine

Karta kredytowa Apple Pay z Goldman Sachs

11/05/2018, 11:10 · · · 4

Jeśli mało Wam plotek na temat Apple Pay, to wczoraj pojawiła się informacja, na łamach The Wall Street Journal, że Apple wspólnie z Goldman Sachs pracuje nad wprowadzeniem własnej karty kredytowej na rynek.

To rzekomo nie będzie sama karta kredytowa, ale również szereg pobocznych usług, w tym takich, jak pożyczka dla klientów Apple Store, którzy chcą na miejscu kupić coś z oferty sklepu. Apple już oferuje, wspólnie z Barclays, kartę kredytową Barclaycard VISA with Apple Rewards, za pomocą której można zdobywać punkty, które można potem wymieniać na Apple Store lub iTunes Store Gift Cards – każde 2500 punktów daje 25-dolarowy bon. Plotki mówią, że deal z Goldman Sachs ma oferować lepsze warunki finansowania niż ta ostatnia.

Nie spodziewam się, że zobaczymy ją w Polsce – obecnie jeszcze nie mamy ani Apple Pay, ani Apple Pay Cash – ale jako że sam korzystam z kart kredytowych oferujących zbieranie punktów za najprzeróżniejsze zakupy i udało mi się ten fakt wykorzystać dosłownie raz w ciągu paru lat, to chętnie zobaczyłbym tę kartę, ale działającą na całym świecie.

źródłoThe Wall Street Journal


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ydc99ebs2008Wojtek PietrusiewiczEbs2008 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ebs2008
Gość
Ebs2008

Ten artykuł obfituje w błędy stylistyczne – „tego tę kartę”, „to nie rzekomo”. Wygląda jak… myapple.pl – nie idźcie tą drogą!

ydc99
Gość
ydc99

Karty płatnicze dzielą się na karty kredytowe i karty debetowe

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK