iMagazine

Dzień beta 6 – iOS 11.4

17/05/2018, 19:26 · · · 2

Zaledwie trzy dni po wypuszczeniu piątej bety iOS, która wyglądała na wersje GM (sądząc po jej rozmiarze) Apple opublikowało szóstą wersję testową.

Tak krótki czas między kolejnymi wersjami może świadczyć o znalezieniu jeszcze sporej listy błędów. Może to być na przykład optymalizacja pracy na baterii, bo od dwóch bet mój iPhone traci energię w zastraszającym tempie. Niemniej jednak zbliżamy się do publicznego wydania wersji 11.4 i to coraz bardziej.

Dla przypomnienia, iOS 11.4 w końcu powinien wprowadzić Wiadomości w iCloud. Choć to samo mówiło się już w przypadku iOS 11.3, gdy Apple niespodziewanie znowu przełożyło uruchomienie tej funkcji na później. Miejmy nadzieję, że historia tym razem już się nie powtórzy. Oprócz wspomnianej funkcji, nadchodząca aktualizacja ma również usprawnić działanie AirPlay 2.

Jak na razie najnowsza beta jest jeszcze dostępna do pobrania tylko przez stronę dla deweloperów, ale za parę minut powinna pojawić się w postaci OTA.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

januszp21 napisał(a):

To się coś wysypało bo nie widać nic w aktualizacji

sportpoz napisał(a):

Właśnie. Ja też nic nie mam