iMagazine

Nowe reklamy iPhone X w piłkarskim klimacie

14/06/2018, 12:16 · · · 2

O mundialu nie zapomniało także Apple. Siri zyskała umiejętność podania terminarza mundialu i wyników1, w App Store wyróżnione są aplikacje nawiązujące do Mistrzostw Świata. Zaskakiwać mogą natomiast reklamy iPhone’a X również skupione na piłce nożnej.

Apple właśnie udostępniło cztery nowe spoty, które jednocześnie nawiązują do piłki nożnej, jak i do poprzedniej serii reklam Apple „How to shoot”. To też swoista gra słów w końcu shoot to jednocześnie fotografować, jak i strzelać piłką. Nowe spoty są także związane z rosnącą popularnością piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych. Na Starym Kontynencie, to futbol króluje od wieków, natomiast amerykanie nie przywiązywali do niego większej uwagi.

Dla amerykanów ważniejsze od Mundialu są rodzime rozgrywki NBA, NHL, czy NFL. Dopiero teraz intensyfikowane są działania różnych środowisk na rzecz popularyzacji tego sportu zarówno jeśli chodzi o grę, jak i oglądanie. Powstają nowe drużyny. Sam niedawno byłem świadkiem tego jak promowany jest nowy klub Atlanta United, a niebawem do MLS dołączy zespół stworzony przez Backhama. Nawet gra FIFA 18 ma tryb fabularny tak skonstruowany, by nawiązać do Stanów Zjednoczonych, co oczywiście jest ukłonem do tamtejszych odbiorców. Podobnie należy odbierać wczorajsze przyznanie organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2026 właśnie Stanom Zjednoczonym, Kanadzie i Meksykowi.

Apple ze swoimi nowymi, krótkimi spotami doskonale się w to wpisuje. Z jednej strony pokazuje funkcje aparatu w iPhone X, a z drugiej przypomina, że właśnie rozpoczyna się największa impreza sportowa.

  1. Oczywiście już rozegranych spotkań
2

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Klovecksharleyp Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sharleyp
Gość
sharleyp

Przyszłych spotkań też😉 tzn jest w stanie powiedzieć kto jest faworytem.

Kloveck
Gość
Kloveck

iPhone 7 Plus je jedním z nejvíce neobvyklých zařízení, která Apple kdy vytvořil. Ano, pokud si na něj zakryjete kryt, nevypadá to příliš odlišně od svého předchůdce, ale budete znát 7 Plus přinejmenším proto, že neexistuje žádný zvukový konektor. Hlavní rozdíly se projevují, když vezmete smartphone do rukou a cítíte plný výkon procesoru A10 Fusion a celou rychlost 3 GB paměti RAM. Ano, než zkontrolujete iPhone 7 Plus od společnosti AppleInsider.ru.

Odmítnutí audio jack je nejkontroverznější okamžik jak v iPhone 7, tak v iPhone 7 Plus. Jakmile Apple opustí optickou jednotku ve svých počítačích, pak z 30-pinového konektoru na iPod a potom z USB – ve stejném 12-palcovém počítači MacBook je nainstalován USB-C.

Ale současně je smartphone nejlepší v historii značky.
podívejte se na charakteristiky – https://www.deviceranking.pl/phone/6927/apple-iphone-7-plus