iMagazine

Apple wyrzuca aplikacje z App Store za hazard

09/08/2018, 13:37 · · · 0

Temat poruszył Tim Hardwick na łamach Macrumors1. Jeśli jeszcze nie zauważyliście, to iMagazine się załapał do tego tematu…

iMagazine oczywiście nie ma nic wspólnego z hazardem, no chyba że robicie zakłady miedzy sobą na temat tego, która okładka jest najładniejsza, więc dziwi nas ta decyzja. Temat możecie śledzić pod moim tweetem tutaj, a skoro podjął go już Macrumors, to zaraz pociągną go „wszyscy”.

Z naszej strony mogę jedynie zapewnić, że od 8:00 rano siedzę na telefonie i mailu z kim się tylko da, aby przywrócili iMagazine 3.0 do App Store.

Uaktualnienie

Już wróciliśmy!

  1. Przypominam, że we wpisach linkowanych, link do źródła jest zaszyty w tytule wpisu.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK