Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iMagazine 9/2018 – NoteMagazine

iMagazine 9/2018 – NoteMagazine

5
Dodane: 6 lat temu

A gdyby tak zastanowić się nad alternatywą dla iPhone’a? Zapewne jednym z pierwszych wyborów byłby Samsung. Musiałby to być oczywiście najlepszy, flagowy model. Właśnie do sprzedaży wchodzi Galaxy Note9. Najnowszy, najbardziej zaawansowany telefon z Korei. Ma wiele ciekawych rozwiązań i zdecydowanie mocną specyfikację. Do tego S-Pen, czyli rysik, dzięki któremu możemy w zupełnie inny sposób korzystać z naszego smartfona. Testujemy go od premiery i mamy wyrobione zdanie. O wszystkim w numerze pisze Wojtek.

W bieżącym numerze mamy dla Was też dużo innych, interesujących treści. Zaczynając od dwóch wywiadów, przez pasjonujące podróże i produktywność, a kończąc na bardzo ciekawym sprzęcie i samochodach. No i oczywiście Mission Impossible Fallout.

Tymczasem zapraszamy wszystkich z Was do zaktualizowania aplikacji iMagazine, a tych, którzy nie mają nas na swoich urządzeniach, do ponownego jej pobrania.

Gwarantujemy, że teraz nie powinniście już mieć problemów, a wrażenia z użytkowania nowej aplikacji zachęcą Was do częstszego korzystania z niej.

Jeśli nie macie nas na swoich urządzeniach, kliknijcie tutaj.

Zapraszamy do wrześniowego wydania iMagazine – warto nas czytać!

pobierz

Kliknij aby pobrać najnowsze wydanie iMagazine. Zapisz się do naszego newslettera - co miesiąc dostaniesz link do pobrania najnowszego numeru.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów i iPhonów do pobrania naszej aplikacji z App Store. Użytkowników Androida zapraszamy do Google Play Store.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

Komenatrz po lekturze:
Nigdy nie oceniaj iMagazine po okładce. Już się bałem, że popłyniecie z propagandą i przeczytam, że Wojtek już nigdy nie wróci do iOS. [LOL] A tak na serio to w podsumowaniu fragment “iPX ma podobne możliwości jak iP 2G w 2007… tylko seria Galaxy Note… bla bla bla” pokazuje w jak bardzo innym [“$pon$orowanym”] stanie świadomości był autor. Po dłuższym namyśle faktycznie przeczytałbym dobry i aktualny materiał o alternatywach dla iPhone’a. Tylko taki merytoryczny, co tracisz, co zyskujesz, kwestie bezpieczeństwa, prywatności.
PS. Najbardziej “wakacyjny” numer z całych wakacji :)