iMagazine

Powrót do szkoły z Apple Shop w Alei Krakowskiej w Warszawie

12/09/2018, 16:27 · · · 6

Od jutra, 13 września, przez 10 dni, do 23 września, startuje specjalna promocja w Apple Shop w Alei Krakowskiej w Warszawie związana z początkiem roku szkolnego. Powrót do szkoły z Apple Shop to akcja specjalna, podczas której będzie można kupić w specjalnych, „szkolnych” cenach Macbooki i inne akcesoria.

Apple Shop na Okęciu jest pierwszym tego rodzaju sklepem w Polsce. Jak już wcześniej Wam tłumaczyliśmy, to są sklepy Apple wewnątrz sklepów Media Markt i Saturn. Prawdziwe sklepy Apple. Nie mamy, póki co, dużych Apple Store, ale za to mamy już kilka Apple Shop. Apple Shop na warszawskim Okęciu powstał już 4 lata temu i ostatnio przechodził rewitalizację.

 

Z ciekawych propozycji będzie dostępny Macbook Air za 3299 PLN.

Pozostałe Macbooki będą przecenione o 10% i będą z Office 365 w cenie.

Z tego co jest nam wiadomo, będzie można też kupić w specjalnych cenach słuchawki Beats.

Warto pamiętać, że w Apple Shop, podobnie jak w dużych Apple Store, których nie ma w Polsce, klienci mogą wiele się dowiedzieć, porozmawiać z pracownikami i poznać szersze zastosowanie produktów, których używają na co dzień.

Kiedy

13 – 23 września

Gdzie

Media Markt w Alei Krakowskiej.

 

6

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada