iMagazine

Aktualizacja – watchOS 5.1.1

06/11/2018, 00:00 · · · 2

Apple w zeszłym tygodniu wydało całą masę aktualizacji dla wszystkich swoich systemów w tym także dla watchOS. Wersja 5.1 przynosiła trochę zmian, ale też potrafiła zamienić niektóre zegarki w cegły.

Wersja ta została wycofana, a dziś pojawiła się nowa, która jest już podobno w 100% bezpieczna. Niestety Apple Watch jest niewdzięcznym urządzeniem, które do aktualizacji potrzebuje łączności z iPhone, więc jak jakaś aktualizacja softu się nie uda to użytkownikowi zostaje jedynie zaniesienie go do serwisu. Z wymianą po takim „złym dotyku” jednak nie będzie problemu.

Wracając do watchOS 5.1.1, lista zmian wygląda jak poniżej i ciągle nie ma na niej EKG. Jak tak dalej pójdzie to pomiar EGK zawita do nas tak szybko jak AirPower.

  • rozwiązuje problem z pokazywaniem niektórych zdobytych nagród na karcie Nagrody w aplikacji Aktywność w przypadku niektórych użytkowników

  • rozwiązuje problem, który uniemożliwiał niektórym użytkownikom wysyłanie i odbieranie zaproszeń w Walkie-Talkie

  • usuwa problem, który mógł powodować niepełną instalację aplikacji Walkie-Talkie w niektórych przypadakch

  • Apple Watch series 4 automatycznie łączy się ze służbami ratowniczymi, jeśli nie ruszasz się przez około minutę od wykrytego upadku

2

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AdamGrzegorz Wieczorek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz Wieczorek
Użytkownik

Przed aktualizacją do 5.1.1 przy ładowaniu zegarka mogłem sprawdzić godzinę lekko stukając w stolik, na którym się znajdował lub w ogóle dotknąć czegokolwiek w pobliżu zegarka. Włączał się wtedy ekran ładowania z aktualną godziną. Było to bardzo przydatne w nocy, kiedy nie musiałem szukać zegarka przy łóżku. Po aktualizacji do WatchOs 5.1.1 ta funkcja nie działa. Czy ktoś to u siebie również zauważył?

Adam
Gość
Adam

Mam to samo. Katastrofa bo ta funkcja jest ( była ) bardzo użyteczna