iMagazine

Sony WH-1000XM3 – pierwsze wrażenia

24/12/2018, 19:26 · · · 9

Bardzo popularną kategorią słuchawek na rynku są modele bezprzewodowe, wokółuszne, wyposażone w ANC, czyli redukujące szumy otoczenia. Niedawno na rynku pojawił się nowy zawodnik, następca dobrze przyjętego Sony WH-1000XM2, model WH-1000XM3…

„Mówi się” o czterech modelach, które są jednymi z najlepszych zawodników w tej kategorii wagowej – Bowers & Wilkins PX, Bose QuietComfort 35 II, Bang & Olufsen H9i oraz, od niedawna, o Microsoft Surface Headphones. Każdy produkt ma swoje wady i zalety i przed podjęciem decyzji, należy je zestawić ze swoimi potrzebami, bo to, że dla Dominika B&W królują, to nie znaczy, że mi będą odpowiadały. Po prostu mam inne oczekiwania.

Mojej pełnej recenzji Sony WH-1000XM3 możecie się spodziewać za miesiąc1, w lutowym wydaniu iMagazine (wydany zostanie w ostatnich dniach stycznia), gdzie subiektywnie zestawię go z B&O H9i i Bose QC 35 II. Postaram się tak wypunktować wszystko, abyście mogli sobie wyrobić własne zdanie na podstawie mojej argumentacji. Mam już jednak jedno, wstępne przemyślenie na ich temat…

Kradnąc słowa Carlsberga, powiem jedynie, że…

Gdyby Sony tworzyło bezprzewodowe słuchawki ANC, to prawdopodobnie byłyby to najlepsze słuchawki na świecie.

  1. Chyba, że puścimy go wcześniej na WWW.
9

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
9 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
sosoBartoszMarcinQKrzysztofJack Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

W Polsce nie czytałem jeszcze żadnej recenzji tych słuchawek. Czekamy!!!

Banasmile
Gość
Banasmile

Mam, moje uczucia są mieszane,
ale zostawiam je.
Ogólnie posiadam sporo słuchawek do 400€.
Z przewodowych pozostałem przy audio technika.

soso
Gość
soso

Mam kilka pytań do użytkowników. Czy funkcja wyciszania działa przy podłączeniu kablem. Jak wygląda sytuacja z lagiem po podpięciu BT pod PC (chodzi o montaż filmów i opóźnienie dżwieku). Czy da się z nimi pracować przez około 8 godzin – cieżar i wygoda. Dzięki.

Michał
Gość
Michał

Szukałem, słuchałem, porównywałem, naczytalrm się recenzji i jednak wybrałem bose qc II 🙂

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Ja dokładnie tak samo :) Możliwość przełączania się między dwoma sprzętami przeważyła szalę…ale gdyby Sony ją mialo również wziąłbym soniaki, są piękne:)

MarcinQ
Gość
MarcinQ

Dokładnie. O tej funkcji prawie nikt nie mówi, a jest ona po prostu kluczowa. Nie mogłem uwierzyć, ze Sony tego nie ma.

Kornel
Gość
Kornel

Ja nie mam, będę miał. Jedyne co mnie martwi, potwierdzone wieloma testami na YT, nieużywalny do rozmów mikrofon. Ja natomiast, nie za dużo używam korzystania z Romów podczas korzystania ze słuchawek. Raczej maja mi służyć do grania i pracy, odciąć się od zewnątrz, a pod tym kątem prawdopodobnie są rewelacyjne.
Reszta podobno lepsza, nawet niż w QC2.

Jack
Gość
Jack

Ale się rozpisał na ich temat…

Bartosz
Gość
Bartosz

Łeb jak w imadle drogie nie wygodnie denerwujące