iMagazine

HK Center

Shot on iPhone – konkurs Apple

23/01/2019, 19:20 · · · 1

Apple ogłosiło bardzo fajny konkurs – Shot on iPhone. Jak nie trudno się domyśleć chodzi o zrobienie jak najciekawszego zdjęcia iPhonem. Najlepsze, wybrane przez jury zdjęcia zostaną potem wykorzystane przez firmę do komunikacji w salonach Apple, na billboardach i w oficjalnych kanałach socjal mediów.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w dniach od 22 stycznia do 7 lutego wrzucić na Twittera lub Instagrama fotkę z tagiem #ShotOniPhone. Można też wysłać zdjęcie na adres shotoniphone@apple.com. Jedynym warunkiem jest to, że zdjęcia muszą być zrobione oczywiście iPhonem, a autor musi mieć ukończone 18 lat. Jury w skład którego wchodzi np. Phil Schiller oraz wielu wybitnych fotografów wybierze 10 zdjęć, a wynik zostanie ogłoszony w lutym. W regulaminie nie ma nic o nagrodach, więc wygląda, że będzie to jedynie chwała. Pełny regulamin i szczswegóły konkursu znajdziecie na stronie www.apple.com.

W przeszłości Apple wykorzystywało już w swojej komunikacji zdjęcia polaków, np @vollygda

1

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Adam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Gość
Adam

Wg regulaminu praktycznie wszystkie prawa do zdjęcia, również możliwość dowolnego wykorzystania komercyjnego, oddaje się Apple, nie dostając nic więcej poza podaniem kto jest autorem i jak napisałeś „chwałą”. Kogo jak kogo, ale Apple stać na to, żeby zwycięzcy podarować coś więcej.