iMagazine

Aktualizacja iOS 12.1.4 i macOS 10.14.3

07/02/2019, 21:18 · · · 1

Apple opublikowało dziś dwie ważne aktualizacje dla posiadaczy iPhone’ów i iPadów oraz Maców.

iOS 12.1.4

Oto treść dotycząca tego uaktualnienia:

System iOS 12.1.4 zawiera ważne uaktualnienia zabezpieczeń. Jest zalecany dla wszystkich użytkowników.

Informacje na temat zawartości uaktualnień oprogramowania Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: https://support.apple.com/HT201222

macOS 10.14.3

A to treść do aktualizacji systemu na Maki:

Uaktualnienie macOS Mojave 10.14.3 poprawia bezpieczeństwo, stabilność i zgodność Maca. Jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Więcej szczegółowych informacji na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod adresem https://support.apple.com/HT209149.

Szczegółowe informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem https://support.apple.com/HT201222


Z obu tych informacji dowiadujemy się tyle co nic, ale biorąc pod uwagę niedawne odkrycie błędu w zabezpieczeniu grupowego FaceTime oraz obietnicę Apple, że naprawi go jak najszybciej, możemy słusznie zakładać, że obie dzisiejsze aktualizacje adresowane są głównie w tym celu.

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
miner Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
miner
Gość

„Apple, że naprawi go jak najszybciej, możemy słusznie zakładać, że obie dzisiejsze aktualizacje adresowane są głównie w tym celu.” Po jakiemu to jest napisane?