iMagazine

iMagazine na Androidzie!

28/03/2019, 14:38 · · · 8

Tak. To prawda. Jesteśmy od dziś dostępni też na urządzenia z Androidem.

Jedni mogą stwierdzić, że piekło zamarzło. Ale jak zapewne zauważyliście, od dawna jesteśmy zdecydowanie bardziej otwarci na tematy lifestylowe, a nie zamknięci i ograniczeni tylko do Apple.

Robiąc badania czytelnictwa i przeglądając nasze statystyki zauważyliśmy, że około 30% z Was nie ma urządzeń z nadgryzionym jabłuszkiem, jednocześnie prawie 70% czytelników zagląda do nas z urządzeń mobilnych, a 13 z 20 najpopularniejszych urządzeń mobilnych działa pod kontrolą Androida.

Dzięki tej analizie byliśmy pewni, że musimy przygotować aplikację do czytania naszego magazynu również na urządzenia androidowe.

Staraliśmy się aby user experience był możliwie zbliżony do tego, jaki znacie z wersji iOS. Nowa aplikacja androidowa daje dostęp do pełnej bazy naszych wydań. Działa, przynajmniej teoretycznie, na wszystkim co ma system Android 4.4 i nowszy, ale z racji fragmentacji rynku nie mogliśmy oczywiście wszystkiego przetestować – jeśli znajdziecie jakieś problemy dawajcie proszę znać.

Z poziomu aplikacji można udostępniać fragmenty artykułów, powiększać tekst, odwiedzać podlinkowane treści. Aplikacja działa zarówno na telefonach jak i tabletach.

Zapraszamy do pobierania i liczymy na Wasze pozytywne komentarze w Google Play, które pomogą nam się wypozycjonować w sklepie.

★ iMagazine w Google Play (Android) →

Oczywiście przypominamy i zachęcamy do pobierania też naszej wersji na iOS.

★ iMagazine w App Store (iOS) →

8

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada