iMagazine

Nowe tarcze dla Apple Watcha w watchOS 5.2.1

16/05/2019, 11:45 · · · 9

Kilka dni temu Apple wypuściło watchOS 5.2.1, a wraz z nim nowe tarcze dla Apple Watcha. Od tych paru dni zastanawiam się czy w ogóle o nich pisać, bo uczucia mam, delikatnie mówiąc, mieszane.

Pierwszą nową tarczą jest „Colours”. Wybrany przez nas kolor (mnóstwo do wyboru) może wypełnić cały ekran albo pozostać kółkiem na środku ekranu. Drugi wariant pozwala skorzystać z dodatkowych komplikacji.

Apple też dodało nową tarczę „Pride 2019” (jednocześnie zmieniając nazwę starej na „Pride 2018”), która dostępna jest w wersji cyfrowej (po lewej) i analogowej (po prawej).

Zachowano możliwość dotknięcia „strun”, które się na tarczę składają, aby wywołać efekt ich sprężynowania. Dodatkowo, po lewej tym razem widzicie drugą wersję tarczy analogowej.


Biorąc pod uwagę, że Apple Watch jest już na rynku od przeszło 4 lat, to naprawdę myślę, że na miejscu jest wymaganie od firmy bardziej ambitnych uaktualnień, niż nowe tarcze, bez żadnego wyrazu ani polotu. Nasz iPhone, w połączeniu z Apple Watchem, wiedzą o nas przecież tak dużo, a jedynie jedna tarcza potrafi te jakoś dane wykorzystać (i nie jest specjalnie ambitna).

watchOS 6 będzie musiał być jakimś mega-update’m, aby zapomniał o tych paskudach powyżej.

9

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
MaximWojtek PietrusiewiczMariuszCcpBanansmile Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

PASKUDACH ??? Jesteś HOMOFOBEM po prostu. Nie lubisz tęczy a jak wiadomo kto nie lubi tęczy wszędzie jest HOMOFOBEM albo ostatecznie ukrytym gejem lub innym LGBT. Uważam , że niebawem przed drzwiami redakcji będzie wielka manifestacja przeciwko homofobii po uzyciu takich paskudnych słów wobec tęczowych, przepieknych, wiele mówiących tarcz…

Jarosław
Gość
Jarosław

Jaki prezes taka tarcza. Jobsa kiedy wyrzucili za brak wyników finansowych związanych z pierwszym na świecie komputerem z okienkami. Ten prezes ma wyniki finansowe, zajmuje się sprzedażą pasków do zegarków, a wprowadzenie trybu ciemnego jest rewolucją. Jego nie wyrzucą.

MacGregor
Gość
MacGregor

o to to to :)

Banansmile
Użytkownik
Banansmile

:) Dobrze napisane.

Ccp
Gość
Ccp

Niestety tak to działa jak applem zarządza ciepły Cook

Mariusz
Gość
Mariusz

Wojtku nie marudź – nowe tarcze pasują do Waszego logo – też jest tęczowe