iMagazine

Apple Pay w Revolut już jest!

29/05/2019, 10:27 · · · 14

Od rana niektórzy użytkownicy Revolut mogą dodawać już swoje karty do Apple Pay. Długo zapowiadana funkcja wreszcie jest wdrażana, u wszystkich powinna być dostępna w czerwcu. To może być świetna informacja przy okazji zbliżających się wakacji.

Już blisko dwa lata temu zaczęły pojawiać się informacje o wprowadzeniu Apple Pay do Revolut. Początkowo myśleliśmy nawet, że to będzie pierwsza opcja korzystania z Apple Pay w naszym kraju. Tymczasem już od prawie roku Apple Pay obecny jest w wielu (a obecnie prawie we wszystkich) bankach. Natomiast w samym Revolut wcześniej pojawiła się jedynie opcja doładowania konta za pomocą płatności Apple Pay. Teraz wreszcie istnieje opcja dodania karty Revolut do aplikacji Wallet i korzystania z funkcji Apple Pay. Całość jest szybka i prosta, weryfikacja karty odbywa się za pomocą SMS, który przychodzi na nasz telefon.

Niestety na chwile obecną nie jest to opcja dla wszystkich kart i wszystkich użytkowników. Wygląda na to, że wdrażana jest stopniowo. Najpierw Apple Pay trafia do użytkowników starszych kart, prawdopodobnie tych wydawanych w Wielkiej Brytanii. Jednak zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w czerwcu usługa powinna być w pełni dostępna dla wszystkich polskich użytkowników Revolut.

Revolut to fintech, mający na celu ułatwienie płatności w różnych walutach przy bardzo korzystnym kursie, a także pozwalający na lepszą konrolę swoich wydatków. Revolut umożliwia też wygodne wysłyanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami, oferuje karty wirtualne, a także wymianę kryptowalut oraz szereg usług dodatkowych. Kartę Revolut docenią wszyscy, którzy dużo podróżują i płacą przy tym kartą. W przypadku płatności Revolut można sporo zaoszczędzić, względem typowych kart oferowanych przez banki, choć i te oferują nowe konkurencyjne dla Revolut produkty.

14

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

14
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
4 Thread replies
10 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MattheushWojtekBNorbert CałaMiloszPechowiec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Banansmile
Użytkownik
Banansmile

Właśnie dodałem swoją. W Revolut jestem dzisiaj dokładnie rok.
Na zegarku nie przychodzi mi SMS. Na telefonie wszystko od razu.

Janusz
Gość
Janusz

Bez problemu dodałem , fajnie zważywszy ze wakacje za pasem 👍🏻

Dawido
Użytkownik
Dawido

U mnie bez problemu się dodała Visa i na telefonie i na zegarku

lukczu
Gość
lukczu

Chwile – chwilę.

Maciej Swoboda
Gość
Maciej Swoboda

Works for me :)

Pechowiec
Gość
Pechowiec

mam kartę prawie dwuletnią i nie chce jej przyjąć, nowej tez nie chce, wirtualnej również :(. karty Mastercard … z tego co widze nie można teraz wyrobić karty visa w revolut

Banansmile
Użytkownik
Banansmile

Ok, na Watch’u przeszło za trzecim razem.

Milosz
Gość
Milosz

Mam kartę z UK BINem. Dodana do Apple pay. Jestem ciekaw w jakiej walucie będą transakcje

Norbert Cała
Użytkownik

Skąd wiesz z jakim BINem masz kartę?

Milosz
Gość
Milosz

Sprawdzałem w bin checkerze. A pierwsza transakcja zrobiona i przeszła w EUR jak trzeba.

WojtekB
Gość
WojtekB

A jak się to objawia – jest komunikat dla użytkownika?

Mattheush
Użytkownik
Mattheush

Da się ją dodać z poziomu aplikacji czy trzeba skanować poprzez Wallet? Bo zostawiłem plastik u rodziców 200 km stąd, a nie spieszę się z podróżą tylko i wyłącznie po kartę ;)

Norbert Cała
Użytkownik

Mozesz podać jej numer w wallet – nie musisz mieć plastiku

Mattheush
Użytkownik
Mattheush

Dzięki!