iMagazine

Matthew Panazarino opisuje wrażenia z pierwszych publicznych testów Apple Card

06/08/2019, 13:06 · · · 2

Apple dzisiaj ruszyło z pierwszymi publicznymi testami Apple Card i jednym z testerów jest Matthew Panzarino. Opisał on swoje wstępne wrażenie szczegółowo na TechCrunch, więc polecam Wam kliknąć w tytuł tego artykułu i przeczytać jego pierwsze wrażenia.

Premiera dla wszystkich rusza pod koniec sierpnia br., więc to już kwestia tygodni, ale w międzyczasie Matthew zdradził kilka ciekawych rzeczy. Proces aplikacji zajął mu mniej niż minutę, a kolor karty zmienia się, zależnie od tego, w jakich sklepach dokonujemy zakupów. Więcej szczegółów znajdziecie w jego artykule.

2

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Wojtek PietrusiewiczPaweł Nyczaj Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł Nyczaj
Gość
Paweł Nyczaj

Proces wnioskowania o kartę i aktywacji karty fizycznej jest mega szybki. Ciekawe jednak co się dzieje, gdy po podaniu danych wraz z SSN okaże się, że klient wnioskujący o kartę ma zły credit score. Pewnie wtedy automat odmawia wygenerowania karty