iMagazine

IFA 2019: Samsung Galaxy Fold dostępny od jutra w Korei Południowej, a od 18 września w kolejnych krajach

05/09/2019, 13:25 · · · 5

Wreszcie jest. Samsung dziś na konferencji otwierającej IFA 2019 zapowiedział, że ich składany model, Galaxy Fold, od jutra dostępny będzie w Korei Południowej, a od 18 września w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Singapurze. W USA i na pozostałych rynkach będzie dostępny „w późniejszym terminie”.

Ceny zaczynają się od 2000 EUR. Wersja 5G będzie w cenie od 2100 EUR.

Będzie dostępny w dwóch kolorach Cosmos Black i Space Silver.

Na testy przyjdzie nam jeszcze poczekać. Dostaniemy go pewnie bliżej polskiej premiery sklepowej, która póki co nie jest podana, ale mówi się, że będzie w Q4.

Zaskoczony jestem tym jakie robi pierwsze wrażenie. Dziennikarze, ze względu na ilość chętnych, mieli raptem po kilka minut dostępu do urządzeń. W tym czasie ciężko coś więcej napisać ponad to, że bardzo dobrze leży w ręku. Nawet lepiej niż „zwykłe” duże telefony. To kwestia jego wagi. Wykonanie na najwyższym poziomie, premium.

Trafia do mnie bardzo koncepcja składanego ekranu. Ekran jest bardzo dobry, choć faktycznie widać w nim miejsce zgięcia, ale to nie przeszkadza w korzystaniu. Duży ekran 7,3″, prawie tabletowy, to świetne rozwiązanie dla takich osób jak ja – w ciągłym biegu i jednocześnie korzystających z telefonu i tabletu.

Podrzucam kilka zdjęć. Piszcie, czy coś chcecie aby sprawdzić. Mam nadzieję, że jutro jeszcze raz uda mi się go dorwać w swoje ręce.

5

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jojoajmakMariusz🏆🏆🏆🏆🏆🏆Mariusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Niema to jak szybka prezentacja i sprzedaż nowego modelu przed premierą Apple

🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Gość
🏆🏆🏆🏆🏆🏆

„By innovation only”

Mariusz
Gość
Mariusz

Ależ on jest brzydki! IMO składany telefon/tablet to jednak naprawdę kiepski pomysł…

ajmak
Gość
ajmak

Wygląda na to, że Samsung pretenduje do Nagrody Darwina.
Niezły szajs.

jojo
Gość
jojo

koszmarne urządzenie.