iMagazine

iOS/iPadOS 13 i aktualizacje aplikacji

30/09/2019, 09:42 · · · 4

Wśród wielu zmian, jakie wniosły nowe systemy dla iPhone’ów i iPadów, pojawiła się jedna dotycząca aktualizowania aplikacji w App Store.

Do tej pory, kiedy chcieliśmy sprawdzić, czy są jakieś aktualizacje aplikacji, mieliśmy specjalną zakładkę w App Store. W iOS i iPadOS 13 się to zmieniło. Apple usunęło zakładkę aktualizacji, żeby zrobić miejsce na Apple Arcade. Trzeba było więc gdzieś uaktualnienia przenieść.

Obecnie znajdziemy je w widoku naszego konta. Po wejściu do App Store dotykamy ikony naszego profilu (1.). Tam zjeżdżamy nieco w dół, żeby zobaczyć wszystkie aktualizacje (2.).

Jeśli jednak chcielibyście nieco szybciej przenieść się do widoku aktualizacji, to można do tego wykorzystać „3D Touch”, który teraz jest dostępny dla wszystkich, nawet posiadaczy iPadów.

W tym celu na ekranie głównym dotykamy i przytrzymujemy chwilę ikonę App Store (1.). Pojawi się menu, z którego wybieramy Uaktualnienia (2.). Przeniesie to nas od razu do widoku Konta i aktualizacji (3.).


Dodatkowo dodam, że w tym widoku w dalszym ciągu działa gest odświeżania, czyli pociągnięcia w dół i puszczenia.

4

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
RomanPitMarcinAdrian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Gość
Adrian

a co to za piękna tapeta?

Proszę o link.

Marcin
Gość
Marcin

Natomiast nie działają plakietki

Pit
Gość
Pit
Roman
Gość
Roman

Po aktualizacji IOS13 oraz Safari 13, nie działa podgląd otwartych kart w Safari. Wcześniej wszystko działo bez problemu. Sprawdzałem na kilku urządzeniach i dwóch kontach iCloud. Pozostałe usługi synchronizują się bez problemu. W czym tkwi problem?