iMagazine

Apple News+ od teraz także w Wielkiej Brytanii i Australii

01/10/2019, 10:07 · · · 1

Apple News+ to jedna z tych usług, na których dostępność w Polsce czekam najbardziej i mam nadzieje, że rzeczywiście kiedyś się pojawi. Na razie News+ zadebiutował w Wielkiej Brytanii i Australii. Więc Polacy mieszkający na wyspach mogą już z niej korzystać, a oferta jest naprawdę ciekawa.

Apple News+ to jedyna usługa Apple, która wystartowała zaraz po wiosennej konferencji Apple. Jednak podobnie jak Apple Card na starcie była ograniczona do Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo dostęp mieli także Kanadyjczycy. Teraz Apple News+ debiutuje na kolejnych anglojęzycznych rynkach – w Wielkiej Brytanii i Australii. Dostęp do usługi na wyspach brytyjskich kosztuje 9,99 GBP, a w Krainie Kangurów 14,99 AUD.

Udało mi się potwierdzić, przy pomocy Pawła Orzecha, że w ofercie na Wielką Brytanie są zarówno pisma lokalne, jak i te z oferty amerykańskiej. Mam nadzieje, że Apple będzie w ten sposób rozszerzał ofertę Apple News+ w przyszłości, tak aby w każdy regionie dostępna była prasa z całego świata. Wtedy sens zakupu Apple News+ będzie jeszcze większy. Możliwość swobodnego dostępu do prasy z rynku Amerykańskiego i Brytyjskiego to już spory atut. Na razie jednak w Polsce nie uświadczymy nawet podstawowej aplikacji Apple News.

1

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sebastian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebastian
Gość
Sebastian

Życzę Ci dużo zdrowia i długiego życia ale nie dożyjemy tej usługi w PL :)