iMagazine

Amazon Video Prime w ofercie T-Mobile

03/10/2019, 12:49 · · · 1

Do oferty T-Mobile dołączył właśnie Amazon Video Prime. To pierwszy raz kiedy usługa wideo od Amazon jest szerzej przedstawiana polskim konsumentom.

T-Mobile w ostatnich miesiącach zaoferował między innymi swój własny dekoder oparty o Android TV i pragnie klientom dać dostęp do szeregu usług telewizyjnych. Od października klienci nowi i obecni, zarówno oferty Magenta 1, jak i innych usług mobilnych, mogą subskrybować Amazon Video Prime i płacić za usługę w ramach rachunku T-Mobile. Koszt dostępu do platformy to 13 PLN, ale jedynie w okresie promocyjnym, po jego zakończeniu cena wzrośnie do 26 PLN.

T-Mobile nie pisze jasno, kiedy okres promocyjny się kończy. W przypadku zakupu przez Amazon ceny są podobne okres promocyjny to 2,99 Euro, a później cena rośnie do 6 euro. Narażeni jesteśmy jednak na większe wahania kursowe.

Istotne jest jednak to, że Amazon wreszcie zadamawia się na naszym rynku, nie tylko jako pracodawca. Do tej pory Prime Video nie był w żaden sposób promowany. Być może zmieni się to wkrótce. Osobiście uważam, że platforma ta wciąż jest nieznana, a jednocześnie oferuje bardzo ciekawe produkcje własne. Kolejne już nadchodzą.

1

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
abonament Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
abonament
Gość
abonament

Teraz płacę 25,99 za Amazon Video Prime i nie będę dodawał tego do mojego abonamentu w T-Mobile.

Jestem ciekaw czy podpisując umowę poprzez T-Mobile będzie możliwość zakończenia jej z miesiąca na miesiąc czy będzie abonament połączony z umową na dane telekomunikacyjne.

Czy wiecie jak jest teraz z innymi opcjami dodatkowymi np. supernet video – czy można z niego w dowolnym momencie zrezygnować czy deklaruję się na 36 miesięcy.