iMagazine

Zostało 10 dni na zamówienie Dune Pro – obudowy przypominającej nowego Maca Pro

08/11/2019, 10:51 · · · 2

Kilka tygodni temu wspominałem o Dune Pro – obudowy mid-tower wzorowanej na nowym Macu Pro, którego jeszcze nie ma. W międzyczasie pojawiło się sporo testów i wideorecenzji, z których wynika, że jakość wykonania tego produktu jest znacznie lepsza, niż się spodziewałem.

Zostało już tylko 10 dni na zamówienie Dune Pro i wiadomo, że produkcja ruszy – firma potrzebowała zebrać 50 tys. USD, a obecnie przekroczyli już 295 tys. USD. Pierwsze dostawy do klientów przewidziane są na styczeń 2020, więc już niedługo, zakładając, że nie będzie żadnych opóźnień przy masowej produkcji, ale tak czy siak, pierwszy kwartał 2020 wydaje się być realny.

Tak mi do głowy przyszło, że biorąc pod uwagę spodziewane ceny nowego Maca Pro, które mogą spokojnie sięgać kilkudziesięciu tysięcy dolarów, to Dune Pro może stać się „the computer case for the rest of us” (obudową dla reszty z nas), parafrazując stare reklamy Apple’a.

Jak te czasy się zmieniają…

Dune Pro na Indiegogo

2

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HneryHackintosh lub Pozew Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hackintosh lub Pozew
Gość
Hackintosh lub Pozew

O ile nie dostaną pozwu od Apple.

Jeśli nie, to będzie to piękna obudowa do Hackintosha :)

Hnery
Gość
Hnery

oj tam, prawnicy Apple poczekają, aż sprzedaż osiągnie szczyt a potem wyjadą z pozwem i wstrzymaniem sprzedaży. Producent się zatka z płynnością a tu jeszcze proces o kradzież wzoru produktu i wielce uprawdopodobniona utrata nie tylko zysków ale wysokiego odszkodowania. Nie zrealizują zamówień, a ludzie którzy przedpłacili nie dostaną produktów. Zwrotu kasy również. Wku%$w będzie masowy ale przede wszystkim nauczka i dla następnego złodzieja i jego paserów.