Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Smart Battery Case dla najnowszych iPhone’ów z dedykowanym przyciskiem do aparatu

Smart Battery Case dla najnowszych iPhone’ów z dedykowanym przyciskiem do aparatu

4
Dodane: 4 lata temu

W sklepie Apple pojawiły się właśnie trzy modele etui Smart Battery Case dla najnowszych iPhone’ów – 11, 11 Pro i 11 Pro Max. Choć ich głównym zadaniem jest dostarczenie dodatkowej energii, to zawierają także ukłon w stronę mobilnych fotografów.

Tym ostatnim jest specjalny przycisk do obsługi aparatu. Poniżej bezpośredni opis ze strony sklepu Apple:

Etui ma specjalny przycisk do uruchamiania apki Aparat bez względu na to, czy iPhone jest akurat zablokowany czy odblokowany. Krótkie naciśnięcie przycisku pozwala zrobić zdjęcie, a dłuższe – nagrać wideo. Do selfie jak znalazł.

Przycisk ten znajduje się z prawej strony (patrząc na wprost ekranu) u dołu na wysokości „garbu”.

Jak wynika z powyższego opisu, spełnia on kilka funkcji:

  1. Potrafi wybudzić iPhone’a i przejść do aplikacji Aparat.
  2. Potrafi przenieść z innej aplikacji do Aparatu.
  3. Krótkim przyciśnięciem zrobi zdjęcie.
  4. Dłuższym rozpocznie nagrywanie wideo w trybie QuickTake, czyli bez przełączania się do trybu wideo.
  5. Pozwala na wyzwolenie migawki w trybie selfie.

Etui Smart Battery Case jest dostępne w trzech wariantach kolorystycznych dla iPhone’ów 11 Pro i 11 Pro Max: czarnym, białym oraz piaskowym różu z kolei w wersji dla iPhone’a 11 w czarnym i łagodnej bieli. Każdy z modeli kosztuje 619,00 zł, czyli tyle samo, ile Smart Battery Case dla iPhone’ów XS i XR. Poniżej linki do poszczególnych etui:

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, Redaktor iMagazine.pl. Mastodon: mcskrzypczak@c.im

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

I to jest mądre posunięcie. Takie etui trochę kosztuje i pogrubia iPhone, ale może być przydatne właśnie dla mobilnych fotografów. Szkoda tylko, że przycisk wyzwalający aparat jest praktycznie niewidoczny

Jest wystarczająco widoczny, odniosłeś mylne wrażenie ponieważ w przeciwieństwie do pozostałych przycisków które są wypukłe, ten jest wklęsły , dodatkowo muszę Ci powiedzieć, że jest bardzo dobrze wyczuwalny. Są to moje pierwsze wrażenia pisane na gorąco po dwóch godzinach od odbioru.

Już zamówiłem Smar Battery Case i właśnie podąża w moim kierunku, odbiór mam ustalony na poniedziałek 25.11.2019. Wysyłka swój początek miała …..? w Czechach!!!

I to jest mądre posunięcie. Takie etui trochę kosztuje i pogrubia iPhone, ale może być przydatne właśnie dla mobilnych fotografów. Szkoda tylko, że przycisk wyzwalający aparat jest praktycznie niewidoczny