iMagazine

Nadgryzieni – 298 – Swift Playgrounds, App Store, macOS Catalina i deweloperzy (Epizod 4)

14/02/2020, 14:17 · · · 5

W dzisiejszym odcinku na tapetę bierzemy Swift Playgrounds dla Maca, które niedawno się pojawiły, ale nie bójcie się – bardzo szybko wpadamy z jednej dygresji w drugą, podążając dziwną ścieżką krytyki App Store, rozważając „co by było gdyby”, a kończymy na… Swift Playgrounds. Ciąg dalszy, jak zwykle, nastąpi.

Prowadzący:

Linki z odcinka:

Subskrypcja:

   

   

Zapraszamy do odsłuchu.

5

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JakubArtekDariusz GrabowskiWojtek PietrusiewiczFullDisk access Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
FullDisk access
Gość
FullDisk access

A to nie jest tak z tym FullDisk Access, że nie trzeba tego dawać. Jeśli aplikacja chce mieć dostęp pobranych / pulpitu, to wtedy aplikacja się pyta o to czy może mieć dostęp. Jeśli nie otwiera tych katalogów to aplikacja o to nie pyta.

Wojtek – mówisz, że nie korzystasz z Cataliny, więc te problemy znasz z opisów, czy tak? Bo może ludzie nie jasno to opisują.

Artek
Gość
Artek

Kolega się strasznie ogranicza z tym Mac app store praktycznie korzysta z komputera jak z ipada choć pewnie pisanie aplikacji na ipadzie nie jest zbyt wygodne…. ja też lubię Mac app store chociażby ze względu na aktualizacje zerowanie maca itd ale nie ograniczam się , po prostu sprawdzam deva, to tak jakby mieć w domu szybki internet a korzystać tylko z wifi 2,4 GHZ :D.
Przypominam że nadal trzeba się bardzo postarać żeby znaleźć coś szkodliwego na maca….inną
kwestią jest fakt że ja bardzo czekam na możliwość instalowania aplikacji IOS-owych na macu i niestety muszę się zgodzić z tym że Mac App Store to coraz większy zbiór podróbek oryginalnych aplikacji i aplikacji które już od lat nie są uaktualniane.

Jakub
Gość
Jakub

Japier .. jaki gościu jest nie ogarnięty !! Tego się nie da słuchać !!
Tresci ciekawe ale forma do bani- unsubscribe!