Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Nowy pilot (Siri Remote) do Apple TV dostępny za 99 PLN!

Nowy pilot (Siri Remote) do Apple TV dostępny za 99 PLN!

11
Dodane: 2 lata temu

Nie wiem o co chodzi i normalnie takich wpisów nie robię, ale znaleźliśmy właśnie wyjątkową promocję. Nowy pilot do Apple TV normalnie kosztuje 289 zł, ale możecie go mieć za jedynie 99 zł! Promocję znajdziecie na polskim Amazon tutaj. Dostawa wynosi 11,99 zł lub 14,99 zł, zależnie od wybranej opcji.

Uaktualnienia

  • Poprawiłem link, bo stary przestał działać.
  • Niektóre zamówienia zostały anulowane.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 11

Ja też to znalazłem jakiś czas temu, ale jeszcze nie zamówiłem. Amazon raczej nie pozwoli sobie na to, żeby klient był nie zadowolony, więc jestem ciekawy jak będą chcieli rozwiązać sytuacje, po zakupie jeśli rzeczywiście jest stary, zreszta teraz zrobię to bez skrupułów bo sami znają problem od conajmniej tygodnia, a zdjęcia dalej wiszą.

PS. Ktoś może kupił i nie anulował?

Ja kupiłem, przysłali stary model. Właśnie robię zwrot.

hmm ciekawe, a to sprzedaje Amazon czy ktoś inny? Dziwne, kolega pracuje w Amazonie i mówił, że jak np. wyślą Ci przez pomyłkę zły rozmiar butów i to zgłosisz to odrazu wysyłają drugą paczkę, a tej pierwszej nie trzeba zwracać.

Robisz normalny zwrot? Bo wg mnie warto by ich trochę pomęczyć, bo wprowadzają ludzi w błąd i to świadomie.