Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Wydanie 36

Wydanie 36

0
Dodane: 7 lat temu

To nasze pierwsze wydanie w 2017 roku i jednocześnie pierwsze z czterech ostatnich, jakie Wam dostarczymy – ostatnie wydanie iMag Weekly ukaże się 27/01/2017. Mimo, że zbliżamy się do przedwczesnej mety tego projektu, to cały czas liczę na to, że znajdziecie w nadchodzących tygodniach treści, które Wam przypadną do gustu.


Nie można już wykupić subskrypcji na Weekly – jeśli chcecie, możecie dokonać jednorazowej opłaty za „dożywotni” dostęp do całego archiwum Weekly – z poziomu sklepu lub głównej strony Weekly. Osoby, które chociaż raz wykupiły subskrypcję, mają dostęp do całości automatycznie – wystarczy się zalogować na swoje konto.


Dzisiejsze wydanie otwiera Angelika Borucka i Krzysztof Stambuła z felietonami na temat postanowień noworocznych – sam nigdy ich nie rozumiałem, co może wynikać z faktu, że nigdy nie przykładałem do nich specjalnej wagi i tym samym nie respektowałem ich. Krzysztof Kołacz, w swoim felietonie, wspomina o zadufanych sadownikach, spłuczkach i szaletach – nudno nie jest, tyle Wam powiem – a w kolejnej odsłonie serii „Weekly Chill” wspomina o prowadzeniu dziennika i „napierdalaniu”… Mówiłem, że nie jest nudno! Ode mnie znajdziecie kontynuację serii „Wypijmy za błędy1, w której przedstawiam dalsze zmagania z MacBookiem Pro 13″ z Touch Barem, wraz z dosyć drastycznym zakończeniem całej tej historii. Adalbert Freeman porusza temat swojego nowego komputera, wyposażonego w Windows – zapowiada się temat w kolorze morskiego błękitu. Paweł Okopień przygotował dla Was dwa felietony – oba napisane podczas jego międzykontynentalnej podróży – na temat uzależnienia oraz doceniania tego co mamy. Joanna Matyjek oczywiście zadbała o deser do towarzystwa, w postaci przepysznie wyglądającego puddingu chia. Na koniec, jak zwykle, „Z komentarzem” oraz „Przegląd”.

Zapraszamy gorąco!

  1. Chciałbym tutaj zaznaczyć, że pomysłodawczynią dla nazwy tej serii jest nasza Kinga Ochendowska.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .