Mastodon

Prezentacja możliwości Samsung Galaxy Tab

6
Dodane: 13 lat temu

W serwisie YouTube można obejrzeć prawie 10 minutową prezentację możliwości tabletu Samsung Galaxy Tab. Film jest umieszczony na oficjalnym kanale Samsunga i okraszony informacją, że wszystko prezentowane na filmie jest na żywo, bez renderu.

Wygląda bardzo przyzwoicie i jeśli faktycznie będzie tak działał i będzie miał dobrą baterię może być realnym konkurentem dla iPada. W filmie zauważyłem dwie rzeczy które mnie zastanowiły. Pierwsza to kwestia multitouch – to w końcu jak to jest z patentem Apple? Inni z tego też mogą korzystać? Może Samsung zapłacił Apple za prawa? Może to wyjaśnia, że na liście kontaktów w Galaxy Tabie jest Steve Jobs ;-)

Tylko ta cena.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Początek prezentacji, godzina 1:40 coś. Bateria naładowana w 4/5 pojemności. Po jakiejś godzinie czasu jest już 3/5. W siódmej minucie i dziwiątej sekundzie trwania filmu wskaźnik baterii prawie leży i kwiczy, a na zegarze godzina czwarta coś… Dalsza część prezentacji z cyklu powrót do przeszłości, bo mamy godzinę trzecią coś :)

Nie, żebym się czepiał.

W kontaktach widac również inne znane osoby jak np Bill gates :)
Nie wiadomo jak bedzie z baterią, możliwe jest ze wytrzyma zapowiadane 7 godzin bo na filmie widzimy podane kilka godzin np na poczatku filmu widac 1:47 PM nastepnie 2:54PM, 3:27PM, 4:34PM a pozniej to juz 3:27PM
Gdyby film był nagrywany w czasie rzeczywistym to daje nam pewne wyobrażenie czyli jakieś 3 godziny i zużycie tylko połowy bateri, ale do końca nie możemy wiedzieć czy film był nagrywany w czasie rzeczywistym.