iMagazine

Circuloid – nowa gra od Macoscope

21/10/2010, 17:37 · · · 4

W App Store pojawiła się pierwsza gra na iPada wydana przez Macoscope.

Nazywa się Circuloid i jest klasycznym arkanoidem.. no prawie. Arkanoidem ale zrobionym w dosyć nietypowy sposób, bo gra się w koło. Próbowałem tego niedawno i powiem szczerze, że po pierwsze wciąga, a po drugie nie jest to w cale takie proste. Polecam.

Strona gry: http://circuloid.com/

Cena została ustalona na 4,99EUR. Link w iTunes

Aha, jeszcze jedno. Na stronie gry przez najbliższy tydzień będzie można wygrać AR.Drone. Takiego jakiego opisywaliśmy w ostatnim numerze iMagazine.

Na koniec proponuje zobaczyć trailer gry – całkiem śmieszny.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek napisał(a):

Trailer wyglądał obiecująco…i na tym koniec. Niestety jak na ten typ gry poziom graficzny już samych odbijanek jest żenująco niski. Drugi poziom już nudzi absolutnie. Autentycznie szkoda wydanych prawie 5 euro.

Daniel napisał(a):

Całe szczęście, że Apple nie podziela tej opinii. Nasza gra została najpierw zamieszczona w sekcji New & Noteworthy, a dziś wylądowała w What’s Hot.

Warto więc może dać jej szanse :)

Jacek napisał(a):

Apple nie gra w gry, użytkownicy tak. Mi osobiście gra się nie podoba, jest niestety słaba a stać Was na więcej.

Jacek napisał(a):

Jednak sami oceniliście wartość gry bliższa rzeczywistości zmieniając cenę z 4,99 euro na 1,59…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK