iMagazine

Rage HD z opcją gry na telewizorze

19/12/2010, 09:33 · · · 2

Kilka dni temu pisaliśmy o The Incident – pierwszej grze dopuszczonej do App Store, która umożliwiała grę na podłączonym do naszego iPada lub iPhona telewizorze.

Dziś Apple zaakceptował najnowszą wersję gry Rage oznaczoną numerem 1.11. Tym razem powiem szczerze, że grafika kopie w beret. Możliwość gry na telewizorze jest niesamowita. Szkoda tylko, że nie ma opcji używania iPhona jako pada, tak jak to ma miejsce w The Incident. W Rage niestety musimy mieć nasz sprzęt na uwięzi, czyli na kablu podpiętym do TV. Ale zabawa jest przeniesiona na nowy poziom.

A to wszystko tylko za 1,59EUR. Nie mam więcej pytań. Bezpośredni link do App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Paralityk napisał(a):

Lol ależ to nowość na skale światową bez kitu. Ja grałem w tą grę na TV w pierwsze dni kiedy wyszła ta gra więc żeś obstawił farmazony bez kitu masakra.

Paralityk napisał(a):

Dodam tylko że do tego wystarczy iPhone 3Gs i kabel TV oraz odblokowany soft. Na zablokowanym to se oglądacie czarny ekran i tyle.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK