iMagazine

Dock do iPada 2

23/04/2011, 11:58 · · · 4

Jeśli poszukujecie docka do iPada 2 to zapewne zorientowaliście się, że w Polsce oryginał Apple nie jest dostępny. Trzeba szukać u firm trzecich.

W numerze grudniowym iMagazine opisywaliśmy jako fajny prezent dla każdego użytkownika iPada dock firmy Photofast, który nazywa się iPADock.

Okazuje się, że nadaje się on również dla iPada 2, co więcej można go używać nie zdejmując Smart Covera.

Polecamy zainteresowanym. Jakby co, można go dostać m.in. na aukcjach Allegro firmy CSOP, która jest importerem docków.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

ten komunikat: Ladowanie nie odbywa sie – rozumiem ze w przypadku podlaczenia via USB? Bo jak nie mozna ladowac 3 zabawek to cienko :(

Moridin napisał(a):

Mój iMac spokojnie ładuje iPad, iPhone i iPod. Dziwne.

Anonim napisał(a):

no widzisz, mini tez. Ale na zdjeciach wyraznie jest ze nie, i jestem ciekawy co jest tego powodem. Myslalem ze moze podlaczone pod 1 USB, ale patrzac dalej wyraznie zasilacz jest podlaczony. Skoro taki dock nie potrafi naladowac wszstkiego jednoczesnie to lekki fail

Przemek (CSOP) napisał(a):

Jeśli podłączymy iPada poprzez 3-portowy hub, to pokazuje taki komunikat – w rzeczywistości ładuje tylko wolniej (ten komunikat jest często na laptopach PC). Natomiast nie jest możliwe nawet na Maku ładowanie 3 urządzeń z jednego portu USB. I dlatego iPADock posiada dedykowany zasilacz 5A oraz 4 oddzielne USB służące tylko do ładowania – wystarczy przepiąć kabelek z tyłu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK