iMagazine

Wizja tabletów z 1994 roku

26/04/2011, 07:18 · · · 2

Przeglądając YouTube można natrafić na różne „perełki”. Tym razem znalazłem bardzo ciekawy film z 1994 roku pokazujący wizję tabletów, która miała się ziścić za 10-15 lat.

Wszystko wygląda nadwyraz znajomo, choć to dopiero 1994 rok. Aż trudno uwierzyć, że po pierwsze taki film pojawia się dopiero teraz (został udostępniony na YT 23.04.2011). Po drugie, że wizja jest tak trafna może poza używaniem stylusa. Po trzecie, jeśli to prawdziwy film, aż trudno uwierzyć aby nikt z Apple nie widział tego wcześniej.

Co o tym sądzicie – fake czy prawdziwy materiał? Teoretycznie materiał firmowany jest przez koncern medialny Knight-Ridder, który został kupiony w 2006 roku przez The McClatchy Company, a w 1994 roku był 2-gim w USA wydawcą prasy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Michał Zieliński napisał(a):

Film był już wcześniej w Sieci, ale nie na YT
http://mashable.com/2009/08/22/knight-ridder-tablet/
Tak więc, jak dla mnie, to jest prawdziwy materiał.

Dariusz Kobla napisał(a):

Materiał jak najbardziej prawdziwy ale urządzenie pokazywane w filmie to tylko makieta, obraz jest nakładany na ujęcia wideo widać to w kilku miejscach.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK