iMagazine

The Tiny Bang Story to fajna gra

09/05/2011, 16:40 · · · 2

Zupełnie abstrahując od tego, że iMagazine jest patronem medialnym polskiego wydania, możemy powiedzieć, że The Tiny Bang Story jest naprawdę bardzo fajną grą.

Jeśli szukacie jakiejś inteligentnej rozrywki to jest to tytuł dla Was. Chyba najlepszą z możliwych niech będzie rekomendacja Mensy Polska – pierwsza gra, która otrzymuje tego typu wyróżnienie. Jest to dowód, że gra jest naprawdę wyjatkowa i promuje rozwoj inteligencji i myślenia.

W najbliższym czasie będziemy mogli przedstawić Wam naszą recenzję, ale póki co pokazujemy kilka ekranów z gry oraz pudełko.

Gra już dziś powinna być dostępna w sklepach typu Empik, Merlin itp w cenie 49,90PLN. Dostępna jest również w internetowym sklepie wydawcy gry iQ Publishingwww.exerion.pl – w cenie 45PLN.

I co jest ważne – gra  jest po polsku w wersji hybrydowej, możliwa do instalacji zarówno na makach jak i pecetach.

Ze spokojnym sumieniem bardzo polecamy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dariusz Gardyński napisał(a):

„Machinarium 2” ??

Dominik Łada napisał(a):

blisko, ale jednak to nowa inna gra

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK