iMagazine

Biały iPhone 4 już w Polsce w Erze i Orange

10/05/2011, 11:36 · · · 3

Na www.ipod.info.pl możemy przeczytać o dostępności białego iPhone 4 u polskiego operatora Era GSM. Telefon jutro ma trafić do salonów. Może być to małe zaskoczenie bo wg. oficjalnego komunikatu prasowego Apple, iPhone 4 w wersji białej miał być nie dostępny w polskiej dystrybucji.

Polska strona Apple milczy na razie na temat białego koloru, a nam pozostaje się nam jedynie cieszyć, że wersja biała jednak będzie dostępna w Polsce.

Czekamy też na potwierdzenie dostępności wersji białej u drugiego autoryzowanego przez Apple operatora czyli Orange.

[Aktualizacja – 13:06]

Przed chwilą iMagazine dostało oficjalne potwierdzenie od rzecznika prasowego Orange, że również u tego operatora biały iPhone 4 jest już w magazynach i zaczyna się jego dystrybucja do sieci sprzedaży. W salonach powinien pojawić się w przeciągu najdalej tygodnia.

Zatem niniejszym biały iPhone 4 jest dostępny u obu oficjalnych operatorów w Polsce.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Bartosz Tomaszewski napisał(a):

U Orange najtaniej : klient firma-od 114zł z obniżką przez 5msc. o 50%,umowa na 2 lata i koszt iPhona to 600zł. Taniej niż np. w US u AT&T.

Dominik Łada napisał(a):

dzięki za info

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK