iMagazine

MobileMe za darmo rozszerzone do 30.06.2012

07/06/2011, 00:03 · · · 8

Niebawem powinno pojawić się na naszej stronie podsumowanie dotyczące dzisiejszej prezentacji Apple podczas WWDC2011, a tymczasem chcę się z Wami podzielić informacją o usłudze MobileMe, którą właśnie zauważyłem.

Okazuje się, że Apple wszystkim, kompletnie za darmo, przedłużył usługę MobileMe do końca czerwca 2012 roku. Po tym okresie wszyscy przeniesiemy się do iCloud, który był jednym z głównych bohaterów dzisiejszej prezentacji.

Co ciekawe, możecie zobaczyć to na załączonym zrzucie ekranu, ponieważ niedawno byłem zmuszony przedłużyć MobileMe, mój kod widnieje jako „niezużyty” i mogę zgłosić się do Apple po refundację poniesionych kosztów.

To jest naprawdę bardzo dobra wiadomość i zachowanie z klasą.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

emigrant napisał(a):

Co z kontami nieaktywnymi?

Dominik Łada napisał(a):

a tego nie wiem, jeśli takie masz i możesz się zalogować i co więcej, masz rozszerzony czas użytkowania do 30.06.2012 to bardzo proszę daj znać.

Anonim napisał(a):

Ja mam takie które wygasło jakiś czas temu i nie wiem jak teraz przedłużyć.

emigrant napisał(a):

nie, nie moge sie zalogowac bo jest nieaktywne zablokowane, ale nadal fizycznie istnieje. Wczesniej klikales na renew placiles i masz a teraz grom wie co tu sie porobilo. Byc moze konto zostanie przeniesione do icloud i odblokowane na stale.

Robert Stachnik napisał(a):

mi działa Your MobileMe subscription will be automatically extended through June 30, 2012, at no additional charge. After that date, MobileMe will no longer be available. to komunikat 

Anonim napisał(a):

mnie interesuje coś innego, MobileMe mam ze znajomym ciekawe jak to teraz bedzie wyglądało ? czy będą to osobne konta ?

Michał Baranowski napisał(a):

A co sie dzieje jeśli teraz kupię i założę MobileMe ? Widziałem ze w sklepach w Dublinie jeszcze można kupić. 

Moridin napisał(a):

Wywalisz w błoto sporo kasy.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK