iMagazine

Dwa modele iPhone w tym roku?

27/06/2011, 17:00 · · · 12

Analityk Deutsche Bank, Chris Whitmore, twierdzi, że Apple wypuści dwa modele na rynek: tańszego iPhone’a 4S kosztującego $350 bez kontraktu oraz iPhone’a 5 w całkowicie nowej odsłonie. Chris uważa, że jest to idealna chwila do ataku na rynek średniej klasy smartphone’ów, tym bardziej że RIM i Nokia mają obecnie kłopoty.

Co by nie mówić, to powyższa informacja idealnie wytłumaczyłaby sprzeczne plotki o radykalnym re-designie i delikatnym uaktualnieniu telefonu. Zbyt idealnie?

12

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


12
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Norbert CałaJebacz KózMoridinKamil Sułkowski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomasz
Gość
Tomasz

iPhone może być i ma być tylko jeden.
Więc albo 4S albo 5.
Moim zdaniem bullshit.

Jebacz Kóz
Gość
Jebacz Kóz

Dokładnie, a tak śmierdzi że rozniosło się na wszystkie portale.

Maciej Kurek
Gość

Jeśli już to oczywiście powinny zostać zmienione rozmiary, np. ekran 4″ dla iPhone 5 i 3,2″ 4S, w tedy miało by to sens, i iPhone został by wreszcie podzielony na ten dla każdego i poweruserów, w formie najnowszego modelu.
Dzięki takiemu ruchowi również radykalnie spadła by cena iPhone 4 już nie mówiąc o 3GS.

Marcin Krzyżanowski
Gość

Nie zmienią ekranu bo programy przestały działać (po zmniejszeniu)/wyglądać (po skalowaniu). To jest bardzo możliwe. iPhone 4GS bardzo możliwy.

Dariusz Gardyński
Gość

Oj tam, oj tam. Raz zmienili, to i drugi raz zmienią. A może w ogóle nie będzie trzeba, bo zostanie 3,5, a potem będzie np. 4″ i ta sama rozdzielczość. Na co komu 720p w telefonie :P ??

Kamil
Gość

Jeśli Apple rzeczywiście wypuściłby dwa modele, to 4G najpewniej przestałby być w ogóle oferowany, a 4GS byłby tym tanim, tak jak obecnie ma to miejsce w przypadku 3GS. 4GS i 5G miałyby takie same procesory(?), tyle samo ram(?), a różniłyby się dizajnem, wielkością pamięci, matrycy oraz ekranu. I co, znowu dwie rozdzielczości? Jakoś nie jestem przekonany do takiego scenariusza.

Kamil Sułkowski
Gość
Kamil Sułkowski

ja też :)

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Ile razu już miały być 2 egzemplarze nano, srano… a Apple idzie swoja starą wydeptana ścieżką.

Moridin
Gość

Tak samo mówili ludzie jak był tylko jeden iPod na rynku.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

tzn jak?
Nikt nie wierzył że za rok Apple pokaże kolejny model – toż Apple robi tak od dłuższego czasu.

To nagle zacznie wypuszczać dwa modele w ciągu roku? Zaraz, zaraz, czy my liczymy iPhone 4 White jako oddzielny produkt? W sumie byłoby to zrozumiałe aby tyle miesięcy zajęło im wypuszczenie białego kolegi ;)

Norbert Cała
Gość

Nie nikt nie wierzył w to, że będzie Mini, a jeszcze bardzie nikt nie wierzył w Nano. Nano był meeeeggggggggaaaaaaa zaskoczeniem.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

nie sledze całego bajzlu od Apple jeśli takiego fana jak Ty  Norbi to zaskoczyło to faktycznie cud – pierwszy i ostatni?