iMagazine

Dwa modele iPhone w tym roku?

27/06/2011, 17:00 · · · 12

Analityk Deutsche Bank, Chris Whitmore, twierdzi, że Apple wypuści dwa modele na rynek: tańszego iPhone’a 4S kosztującego $350 bez kontraktu oraz iPhone’a 5 w całkowicie nowej odsłonie. Chris uważa, że jest to idealna chwila do ataku na rynek średniej klasy smartphone’ów, tym bardziej że RIM i Nokia mają obecnie kłopoty.

Co by nie mówić, to powyższa informacja idealnie wytłumaczyłaby sprzeczne plotki o radykalnym re-designie i delikatnym uaktualnieniu telefonu. Zbyt idealnie?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Tomasz napisał(a):

iPhone może być i ma być tylko jeden.
Więc albo 4S albo 5.
Moim zdaniem bullshit.

Jebacz Kóz napisał(a):

Dokładnie, a tak śmierdzi że rozniosło się na wszystkie portale.

Maciej Kurek napisał(a):

Jeśli już to oczywiście powinny zostać zmienione rozmiary, np. ekran 4″ dla iPhone 5 i 3,2″ 4S, w tedy miało by to sens, i iPhone został by wreszcie podzielony na ten dla każdego i poweruserów, w formie najnowszego modelu.
Dzięki takiemu ruchowi również radykalnie spadła by cena iPhone 4 już nie mówiąc o 3GS.

Marcin Krzyżanowski napisał(a):

Nie zmienią ekranu bo programy przestały działać (po zmniejszeniu)/wyglądać (po skalowaniu). To jest bardzo możliwe. iPhone 4GS bardzo możliwy.

Dariusz Gardyński napisał(a):

Oj tam, oj tam. Raz zmienili, to i drugi raz zmienią. A może w ogóle nie będzie trzeba, bo zostanie 3,5, a potem będzie np. 4″ i ta sama rozdzielczość. Na co komu 720p w telefonie :P ??

Kamil napisał(a):

Jeśli Apple rzeczywiście wypuściłby dwa modele, to 4G najpewniej przestałby być w ogóle oferowany, a 4GS byłby tym tanim, tak jak obecnie ma to miejsce w przypadku 3GS. 4GS i 5G miałyby takie same procesory(?), tyle samo ram(?), a różniłyby się dizajnem, wielkością pamięci, matrycy oraz ekranu. I co, znowu dwie rozdzielczości? Jakoś nie jestem przekonany do takiego scenariusza.

Kamil Sułkowski napisał(a):

ja też :)

Anonim napisał(a):

Ile razu już miały być 2 egzemplarze nano, srano… a Apple idzie swoja starą wydeptana ścieżką.

Moridin napisał(a):

Tak samo mówili ludzie jak był tylko jeden iPod na rynku.

Anonim napisał(a):

tzn jak?
Nikt nie wierzył że za rok Apple pokaże kolejny model – toż Apple robi tak od dłuższego czasu.

To nagle zacznie wypuszczać dwa modele w ciągu roku? Zaraz, zaraz, czy my liczymy iPhone 4 White jako oddzielny produkt? W sumie byłoby to zrozumiałe aby tyle miesięcy zajęło im wypuszczenie białego kolegi ;)

Norbert Cała napisał(a):

Nie nikt nie wierzył w to, że będzie Mini, a jeszcze bardzie nikt nie wierzył w Nano. Nano był meeeeggggggggaaaaaaa zaskoczeniem.

Anonim napisał(a):

nie sledze całego bajzlu od Apple jeśli takiego fana jak Ty  Norbi to zaskoczyło to faktycznie cud – pierwszy i ostatni?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK