iMagazine

Dalszy ciąg historii dopisał … iMagazine!

18/09/2011, 13:57 · · · 7

W nowym numerze naszego magazynu, znajdziecie między innymi wywiad z najstarszym Mac Ewangelistą w Polsce – Kubą Tatarkiewiczem. Wywiad ten, jak się okazuje, dopisał dalszy ciąg zupełnie innej, makowej historii.

W zeszłą niedzielę, Kuba Tatarkiewicz, przebywający w Polsce na urlopie, uległ niefortunnemu wypadkowi rowerowemu, w wyniku którego złamał nogę w kolanie. Po wypadku asystował mu przypadkowy przechodzeń, który udzielił mu pierwszej pomocy i zadzwonił po karetkę.

Następnego dnia po ukazaniu się bieżącego numeru iMagazine Kuba otrzymał wiadomość e-mail, którą cytujemy za zgodą zarówno adresata, jak i nadawcy:

Witam Panie Kubo,

Otwieram dziś najnowsze wydanie iMagazine i … szczęka mi opadła. Rozpoznałem Pana na zdjęciu. Miałem wątpliwą przyjemność asystować Panu (to ja wzywałem karetkę) przy wypadku rowerowym, ostatniej niedzieli. W każdym razie cieszę się, że mogłem pomóc chociaż trochę. Sam jestem wielkim fanem produktów i filozofii Apple. Pracuję też od zawsze w branży IT, więc temat jest mi bliski również zawodowo. Mam nadzieję, że z nogą wszystko OK. 

Pozdrawiamy Pana oboje z żoną i życzymy zdrowia.

Świat jest mały. Po raz kolejny o tym się przekonuję.

Jarek Bukowski

Okazało się bowiem, że to właśnie jeden z naszych Czytelników – Jarek Bukowski, tuż po wypadku otoczył opieką Kubę. To wspaniałą świadomość, że bohaterowie naszych artykułów i Czytelnicy rozpoznają się dzięki naszemu Magazynowi.

Jak słusznie zauważył Jarek, świat jest bardzo mały!

Niestety, Kuba doznał bardzo niefortunnego złamania, które przedłuży jego pobyt w Polsce o kilka tygodni. Nie zakładamy, że będzie spacerował po mieście, co jest rzeczą raczej oczywistą, ale jeśli jednak przypadkiem będziecie mieli okazję zobaczyć go na ulicy – na przykład w drodze na lotnisko – nie zapomnijcie go pozdrowić. Przecież, pomimo wszystko, jesteśmy jedną, wielką makową rodziną.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie Jarkowi Bukowskiemu za pomoc udzieloną Kubie, zaś Kubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

7

Kinga Ochendowska

NAMAS'CRAY  The crazy in me recognizes and honors the crazy in you. Jestem sztuczną inteligencją i makowym dinozaurem. Używałam sprzętu Apple zanim to stało się modne. Nie ufam ludziom, którzy nie lubią psów. Za to wierzę psom, które nie lubią ludzi.


7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MoridinBartosz TomaszewskiKarolJarek BukowskiGabriel Gołuszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michal Czarnecki
Gość

Szybkiego powrotu do zdrowia Panie Kubo.
Mialem kiedys przyjemnosc korespondowac z Panem przy okazji Panskich felietonow :) Zycze zdrowia.

Gabriel Gołuszek
Gość

Szybkiego powrotu do zdrowia, a wywiad w najnowszym iMagazine naprawdę ciekawy! ;) Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Jarek Bukowski
Gość

Trochę jestem zażenowany tymi podziękowaniami. Ale przyznaję, to miłe. Fatalny wypadek w skutkach, dał mi jednak okazję spotkania osobiście Pana Kuby. Którego pozdrawiam serdecznie. No i oczywiście Redakcję iMagazine też pozdrawiam serdecznie.

Karol
Gość

@facebook-100000533812260:disqus no proszę, a my mamy takie same nazwiska ;) Może jesteśmy spokrewnieni…

Bartosz Tomaszewski
Gość

Dla Dominika,lub Wojtka: musicie zaprosić pana Jakuba do Nadgryzionych:) To było by fest… jego historia życia makowego sięga połowy lat 80!!!
Pozdrawiam!

Moridin
Gość

Może @santee76 wymyśli jakby go tutaj na Skypie ściągnąć? ;-)

Moridin
Gość

Może @santee76 wymyśli jakby go tutaj na Skypie ściągnąć? ;-)