iMagazine

MacBook Air 15″ w pierwszym kwartale 2012?

28/11/2011, 15:12 · · · 8

DigiTimes donosi, że nowe wersje MacBooków Air pojawią się wcześniej niż sądzono, bo już w pierwszym kwartale 2012. Mają konkurować z PC-towymi ultrabookami trzema rozmiarami: 11.6″, 13.3″ oraz 15″. Ponadto, zanim pojawią się nowe modele, obecna seria czeka rzekoma obniżka cenowa.

DigiTimes nie ma 100% sprawdzalności jeśli chodzi o podawane newsy, więc pamiętajmy, aby całość przyjąć z dozą spokoju — poczekamy i zobaczymy czy Apple rzeczywiście uczyni taki krok. Nie spodziewałbym się natomiast nowej konstrukcji dla modeli 11″ i 13″ — raczej trochę na to za wcześnie. Jeśli powższe okaże się prawdą, to pozostaje pytanie: co Apple zrobi z serią Pro i kiedy możemy spodziewać się pełnego redesignu?


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Anonim napisał(a):

Hmm, ciekawe. Mam nadzieję, że wraz z nowymi macbookami, w styczniu pojawi się nowy iWork z… rozpoznawaniem mowy, polskiej mowy i siri na iphonea po polsku i na maca też, a co :-) I nie jest to takie nieprawdopodobne, w końcu od kilku miesięcy nuance gromadzi poprzez nuance dictation próbki polskiej mowy…

Lucjan P. :) napisał(a):

ciekawy jestem co będzie z serią MBP czy ona też zostanie odchudzona ?? może na standardzie SSD będzie… zobaczymy co wprowadzą, mam tylko nadzieje, że nie będziemy czekać długo :)

Dominik Łada napisał(a):

SSD myślę, że jest prawdopodobny. Ale cienka 15″ mocno mnie interesuje. Może będzie podobnie do tego co jest w Air, że 13 ma większą rozdzielczość niż Pro 13″. Taki Air 15″ z full HD byłby dla mnie idealny.

Anonim napisał(a):

W 15″ raczej 1680×1050 wsadzą.

Dominik Łada napisał(a):

Dlaczego nie? Są matryce 15″ 1920×1200, np Vaio takie ma. Mogłoby to rozróżnić 15″ Air od Pro. Tak jak to jest w 13″ – Air ma większą rozdzielczość niż Pro, ale słabsze bebechy…

Anonim napisał(a):

W VAIO nawet są Full HD 13′, więc przy 15′ MacBook’u nie powinno to stanowić problemu…

Anonim napisał(a):

Air 11′ – 5h na baterii
Air 13′ – 7h na baterii
Air 15′ – hmm, 9h na baterii? ;)

Dominik Łada napisał(a):

Mi by w zupełności wystarczyło 8h;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK