Zdjęcie okładkowe wpisu Tapety z iOS 5.1 [Ankieta]

Tapety z iOS 5.1 [Ankieta]

36
Dodane: 11 lat temu

Developerzy od niedawna maja dostęp do bety iOS 5.1. Mogą testować m.in. kasowanie pojedynczych zdjęć ze strumienia zdjęć. Ale tym razem nie będzie o tym.

W iOS 5.1 pojawiają sie zupełnie nowe systemowe tapety dla iPhona i iPada.

Jeśli jesteście niecerpliwi, bo 5.1 pojawi sie prawdopodobnie najwcześniej w połowie stycznia, i chcecie mieć nowe tapety już teraz to możecie je pobrać ze strony 9to5mac.

Tapety dla iPhone – 1, 2, 3, 4

Tapety dla iPada – 1, 2, 3, 4

Proponujemy szybką ankietę.

Nowe tapety z iOS 5.1 dla iPhona i iPada - która Wam się najbardziej podoba?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 36

Dominik, kto nie _rozumie_? ;)
Ja nie rozumiem o co Wam chodzi, przecież jest wyłącznik 3G…

Też się nad tym zastanawiałem… Bez JB takie cuda? :)

Dominiku, czy Ty z czytelników iMagazine.pl starasz się zrobić wtórnych analfabetów, że takie zmyłki językowe zapodajesz? ;)

Z tego co pamiętam od zawsze, odkąd do pierwszego iPhone’a dało się kupić “podwójną” stację dokującą – na telefon i słuchawkę naraz :)

To była “oryginalna słuchawka bluetooth Apple”, od dawna discontinued…

Pojawić się powinna, ale jak wiadomo key feature iPhone’a 4S to zmiana sama z siebie z 3G na 2G. Niestety nie zostało to do końca dopracowane.(Chyba jedna z nie wielu rzeczy u Apple’a)

W rzeczy samej. Nie wszyscy producenci słuchawek BT mają jednak pełną zgodność z iOS i nie przy wszystkich słuchawkach ta ikona pojawia się. Plantronics ma – jutro na naszej www będziemy pokazywać fajną słuchawkę, jako kolejny polecany pomysł na prezent.

No i nie było wczoraj testu tej słuchawki… Będzie to Plantronics Voyager Pro HD czy inny model? Bo jestem bardzo zainteresowany tym, o którym wspomniałem, aczkolwiek na amazon.com było dużo niepochlebnych opinii o współpracy tejże z Mac OS X i iPhone… Jednakże Amerykanie nie słyną z inteligencji, więc wolałbym zobaczyć jakiś bardziej rzetelny test.

Jak wysyłasz iMessage, które nie chce dojść i nie chcesz czekać X minut, aż się wyśle jako SMS to trzymasz chmurkę z wiadomością i dajesz “wyślij jako SMS/MMS”. 

Nie mam 4S-a. W 3G, 3GS i 4 nigdy nie wyłączyłem sieci 3G. Od 2008 roku. Nie rozumiem zupełnie po co ten przełącznik był. Aby pogorszyć działanie urządzenia? Aby strony www ładowały się wolniej? Za rogiem rok 2012, a ludzie płaczą za sieciami GPRS i EDGE? Tam gdzie jest to konieczne iPhone i tak się przełączy automatycznie. Ale po co świadomie utrudniać sobie życie i psuć funkcjonalność? Wake up!

A po to ,że korzysta się w wielu miejscach z WLANA ,a nie z łaski sieci komórkowych…. Mając w zasięgu sieć wlan trzeba być debilem by korzystać netu  operatora.
 
 3G  radiowo (na 1,8 ..^^GHz i wyżej ) to piko komórki o małym zasięgu. W centrach miast nie ma problemu ,choć w apartamentach lub budynkach żelbetowych nie jest jest różowo.
 
IPhone 4S obecnie na siłę trzyma połączenie w 3G  i przez to ,że pomimo ekstremalnie słabego sygnału tejże dla poprawnej pracy zużywa  więcej prądu na czuwaniu  by utrzymać się w tej sieci. W ekstremalnie słabym polu dopiero przełącza się do 2 G ,ale jeśli wykryje ,że 3G chwilowo się poprawia to znowu się z powrotem do niego loguje.. i tak w kółko. Tym ciągłym przełączaniem do 2G i z powrotem rozkłada baterie na łopatki.
  
Uczulam ,że telefon zalogowany do sieci  3G  i będący w jego słabym polu pobiera podczas rozmowy więcej prądu bo moduł radiowy musi emitować z większą mocą ERP sygnał do stacji bazowej.
Ta większa moc promieniowana przy długim gadaniu nie pozostaje bez wpływu również na punktowe grzanie mózgu…

Ten przełącznik po prostu musi wrócić, a ten pożal się boże  key feature z auto przełączaniem plus zabawkę — Siri Apple może sobie w dupę wsadzić.