iMagazine

Koncert Paula McCartneya w iTunes – na żywo 10.02.2012

08/02/2012, 13:58 · · · 2

10 lutego w iTunes będzie można zobaczyć na żywo koncert Paula McCartneya. W sklepie znajdziemy licznik, który odlicza czas do startu koncertu.

Ex-beatles będzie promował w ten sposób premierę swojej najnowszej płyty p.t. Kisses on the Bottom. Można już kupić w iTunes Store. Na płycie gościnnie usłyszymy Diane Krall, Erica Claptona i Steviego Wondera.

Jest to bardzo fajna inicjatywa i pomysł na promocję artysty. Bodajże pierwszym podobnym krokiem była promocja ostatniego albumu Red Hot Chilli Peppers (o czym pisaliśmy w sierpniu ubiegłego roku) – mogliśmy odsłuchać całej płyty kilka dni przed światową premierą. Jednak koncertu na żywo, w iTunes, nie przypominam sobie.

Dla zainteresowanych koncert będzie prawdopodobnie pod TYM LINKIEM, ale w razie czego proponuję wchodzić bezpośrednio z iTunes.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Marcin Milewski napisał(a):

czyli w wolnym tlumaczeniu „Pocalunki w dupe” ;)

Dominik Łada napisał(a):

Dobre!!! Nie zastanowiłem się głębiej nad sensem tytułu płyty…;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK