iMagazine

Gest we Flipboardzie i Zite – szybki tip

10/02/2012, 20:09 · · · 2

Szybki tip dla użytkowników Flipboard i Zite na iPadzie – zauważyłem, że jeśli czytamy jakiś artykuł i uszczypniemy ekran trzema palcami to wychodzimy z artykułu do listy artykułów z danego serwisu/działu.

Gest zauważyłem gdy pomyliłem się jak chciałem wyjść z aplikacji i zamiast uszczypnąć pięcioma palcami zrobiłem to trzema. W innych aplikacjach nie zaobserwowałem tego gestu.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Maciej KurekMichał Zieliński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał Zieliński
Gość

Nie wiem, jak wygląda ta sprawa z Zite, ale w przypadku Filpboarda to jest to po prostu gest uszczypnięcia dwoma palcami. ;-)

Maciej Kurek
Gość

Dokładnie. 
Co więcej, ja to ogarnąłem pierwszego dnia gdy wszedłem w posiadanie iPad’a :P Jest to po prostu bardzo naturalne.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK