Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu WWDC 2012 zaczyna się dziś o 19.00 – nasza relacja startuje o 18.30 [LINK]

WWDC 2012 zaczyna się dziś o 19.00 – nasza relacja startuje o 18.30 [LINK]

20
Dodane: 11 lat temu

Już dziś zaczyna się World Wide Developers Conference 2012 – największa impreza dla programistów organizowana przez Apple.

Jak to zwykle przed tą imprezą, plotki sięgają zenitu. Co dziś zobaczymy? O czym się dowiemy? Już niedługo wszystko będzie wiadomo. Konferencja startuje o godzinie 19.00 polskiego czasu.

My będziemy dla Was nadawać naszą relację od godziny 18.30.

Link do naszej relacji:

http://www.ustream.tv/channel/nadgryzieni

 

Dołączcie do nas. W trakcie relacji planujemy dla Was kilka atrakcji  – do wygrania będzie TP-Link Nano Router oraz karty CardEasy.

A teraz zastanówmy się czego możemy spodziewać się po WWDC 2012 – zapraszamy do ankiety. Możecie wybrać 3 odpowiedzi jednocześnie.

Co zostanie zaprezentowane na WWDC 2012?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 20

Dobrze by było zobaczyć w końcu nowego Logica… może wraz z nowymi Macami Pro. bo “stara” 9tka choć jest nadal w pełni funkcjonalna, potrzebuje już liftingu. konkurencja odjechała daleko do przodu.

Chyba że Apple da jasno do zrozumienia, że nowego Logica nie będzie, za to pokarzą Garageband Pro, co moim zdaniem oznaczało by wypięcie się na naprawdę pokaźną listę poważnych studiów nagrań i jeszcze większą liczbę Pro użytkowników domowych.
To samo zresztą tyczy się nowych Maców Pro.

Dokładnie, iOS6 to pewniak. A jeśli to pewniak, to mogą od razu ujawnić jak sobie poradzi z różnymi rozdzielczościami, więc z rozpędu i iPhone może zostać pokazany. Mountain Lion też pewniak.

Fajną formułę videobloga oglądałem przed chwilą na ustream.Oczywiście z USA, trzewch chłopaczków rozmawiało ze sobą na przemian robiąc ujęcia z 3 różnych kamer.To mogłoby być ciekawe gdybyście tak nagrywali w Polsce.Takiej videoblogi z WWDC APPLE..Co o tym myślicie?