iMagazine

Linus Torvalds o robieniu zdjęć tabletem

23/07/2012, 17:06 · · · 7

Yes, the camera is front-facing only, and there’s a good reason there’s not even a camera app on the thing by default: it’s pretty nasty. But does anybody really care? You’d look like a complete dork trying to take photos with a tablet anyway. It’s probably fine enough for some video conferencing, but since that’s not my thing let’s just say „whatever”. […]

Jak widać nie tylko ja uważam, że robienie zdjęć tabletem wygląda idiotycznie.

To jest fragment wypowiedzi Linusa Torvaldsa akurat nt. tabletu Google Nexus 7, ale spokojnie można ją podciągnąć pod całą kategorię.

Linus Torvalds o Google Nexus 7 na Google+


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jacek Belowski napisał(a):

A ja robię zdjęcia tabletem. Może i wygląda idiotycznie ale jest to superwygodne, mało tego, właśnie po to kupiłem tablet. Robię zdjęcia dokumentacji, która trafia do programu IDoctor Office. Nie znam lepszej metody poradzenia sobie z bałaganem, stosem papierów i kontrolami NFZ.

Tomasz Buziak napisał(a):

Dzięki za reklamowanie mojej appki, niebawem aktualizacja z nadrukiem recept, pozdrawiam :)

Tomasz Buziak napisał(a):

dzięki za propagowanie mojej appki, niebawem aktualizacja z nadrukiem recept, pozdrawiam :)

Robert Stich napisał(a):

Wątpię żeby ktoś kupował tablet zamiast aparatu fotograficznego. Jednak dajmy na to, że idę sobie do parku z tabletem przeglądać internet. Siędząc na ławce widzę coś godnego zfotografowania to dlaczego nie miałbym zrobić zdjęcie tabletem? Bo nie wypada?

Radosław Szeja napisał(a):

Dokładnie dlatego! Wyglądasz jak idiota. A tak poważnie to nie mam pojęcia, czemu fotografowanie tabletem niby wygląda idiotycznie. A Linus już udowodnił jaki poziom prezentuje ;)

Paweł Kata napisał(a):

Poczekajcie rok-dwa. Tablety staną się popularniejsze, robienie fotek nimi stanie się powszechne i całe społeczeństwa w tym kontekście „zidiocieją”…

Marcin Struniawski napisał(a):

Zgodzę się, że robienie zdjęć tabletem wygląda nieco dziwnie, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Urządzenia tego typu to jeszcze nowość na rynku. Sam robię zdjęcia iPadem, gdy chcę zarchiwizować faktury i inne dokumenty. Nie wyobrażam sobie powrotu do skanera.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK